Rezultate te kerkimit per termin: +Pack +Zhvilloni

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.903Z

Pack Zhvilloni zgjedhje demokratike

Eurodeputetja Doris Pack deklaron se ka shume besim qe Kosova do ti kaloje ne menyre demokratike zgjedhjet e jashtezakonshme. Pas nje takimi qe zhvilloi me presidentin ne detyre Jakup Krasniqi Pack tha se zhvillimet e fundit ne Kosove jane procese demokratike.Kosova duhet ti zgjidhe cesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.454Z

Pack i kërkon politikës zgjedhje të qeta

Përfaqësuesja e delegacionit europian Doris Pack së bashku me ambasadorin gjerman, Bern Borhart dhe eurodeputeti Svoboda ishin dje të pranishëm në Pogradec, për të hapur sezonin turistik të këtij qyteti. POGRADEC- Pack inkurajoi dje forcat politike shqiptare që të garantojnë një p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.515Z

Pack: Shpresoj në zgjedhje të qeta

 Deputetja e Parlamentit Evropian, Doris Pack tha dje nga Pogradeci se shpreson të shohë një proces zgjedhor të qetë në 28 qershor. E ndodhur në Shqipëri së bashku me eurodeputetin Svoboda me ftesë të kryetarit të Bashkisë së Pogradecit për të çelur sezonin turistik në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.637Z

"Po nuk zhvilluat zgjedhje të lira harrojeni BE-në"

28/02/2005  Eurodeputja Doris Pack, thotë se ky është shansi i fundit i Shqipërisë për integrimin Komisionerja e lartë në BE, Doris Pack, ka thënë dje në një intervistë për "Top Çhanel" se, që Shqipëria të ndryshojë imazhin e saj, duhet që së paku të zhvillojë një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama