Rezultate te kerkimit per termin: +Pack

Total: 1157
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Pack mbshtet Berishn

Tiran (start)-Europarlamentarja Doris Pack, duke mbshtetur nismn e kryeministrit shqiptar Sali Berisha pr heqjen e makinave t deputetve, theksoi se n asnj vend t bots, deputett nuk kan makina dhe shofer t paguar nga shtetit. Nj gj e till nuk ekziston n asnj vend t bots. E kam diskutuar kt para disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.903Z

Pack Zhvilloni zgjedhje demokratike

Eurodeputetja Doris Pack deklaron se ka shume besim qe Kosova do ti kaloje ne menyre demokratike zgjedhjet e jashtezakonshme. Pas nje takimi qe zhvilloi me presidentin ne detyre Jakup Krasniqi Pack tha se zhvillimet e fundit ne Kosove jane procese demokratike.Kosova duhet ti zgjidhe cesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.140Z

Duke dëgjuar zonjën Pack…

Pëllumb Xhufi Zonja Pack foli përsëri, dhe pashmangërisht shkaktoi habinë e radhës. Tema ishte kriza politike në Shqipëri lidhur me miratimin e Kodit Zgjedhor. Dhe pak a shumë tha këto: greva e deputetëve të LSI, PDK e PS’91 nuk qenka e përligjur, pasi qenka një lojë politi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.459Z

Pack: Beogradikërkon ndarjene Mitrovicës

PRISHTINE- Eurodeputetja Doris Pack, ka kritikuar ashpër politikën e Beogradit ndaj Kosovës. Në një intervistë për portalin “euractiv.de”,të cilën e transmeton “Koha Ditore”, Pack ka deklaruar se “serbët po koketojnë me idenë e ndarjes së Mitrovicës”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.239Z

Kutite, reagon Doris Pack

Deklaratat e drejtuesve te se majtes ne Parlamentin Europian, pas takimeve me zotin Rama, kane sjelle reagimin e kolegeve te tyre te se djathtes. Ish-kryetarja e Delegacionit te Parlamentit Europian per Shqiperine, Doris Pack, ka leshuar nje deklarate nga Strasburgu, e cila eshte shpernd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.306Z

Pack: Decentralizimi duhet të vazhdojë

Prishtinë -Kryesuesja e delegacionit parlamentar evropian Doris Pack deklaroi në Prishtinë se procesi i decentralizimit duhet të vazhdojë, por sipas saj për këtë duhet edhe bashkëpunimi i Beogradit. “Duhet te theksoj se ka te arritura, por duhet edhe shumë pune për te bërë”, ka thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.986Z

Pack notë pozitive zgjedhjeve

Delegacioni vlerësues i Parlamentit Evropian për ecurinë e zgjedhjeve në Kosovë i ka dhënë notë pozitive procesit të votimeve dhe përgatitjeve që janë bërë paraprakisht. Kryesuesja e këtij delegacioni, eurodeputetja Doris Pack ka lavdëruar Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama