Rezultate te kerkimit per termin: +Padia

Total: 3313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.550Z

VIDEO/ Padia: Playboy më ka nxirë kështu të pasmet

Një modele ka vendosur që të padisë revistën e famshme Playboy dhe një prezantues radiofonik. Shkaku: gjatë një aktiviteti golfi, të sponsorizuar nga revista, prezantuesi Kevin Klein e godet atë me shkop golfi në të pasme. Mes tyre ishte vendosur një top golfi. Pas goditjes, ajo pës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.284Z

Bakojanis: Padia ne Hage, taktike e Gruevskit

Ministrja e Jashtme greke, Dora Bakojanis ka deklaruar se padia e Greqise ne Hage nga Maqedonia eshte nje hap taktik i qeverise se Shkupit. “Padia e Shkupit ne Gjykaten Nderkombetare te Drejtesise eshte nje tjeter hap taktik i kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski”, ka pohu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.721Z

Tenderat, pushohet padia e Luan Hoxhës

TIRANE - Gjykata e Tiranës pushoi dje padinë e ish-shefit të Shtabit të Ushtrisë Gjeneral-lejtnant Luan Hoxha, ndaj Ministrisë së Mbrojtjes. Objekti i padisë së Hoxhës ishte revokim i dy urdhrave të ministrit të Mbrojtjes që mbajnë numrat 10.077 dhe 10.077/1, datë 7 dhjetor 2006

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.873Z

Padia e PD përDoshin, PS: Taninjë për Berishën

TIRANE-Partia Socialiste ka reaguar sot menjëherë pasi grupi parlamentar i Partisë Demokratike bëri një kallëzim penal për kërcënim ndaj deputetit socialist të Shkodrës Tom Doshi. Deputeti i PS, Taulant Balla ka thënë se do ti kërkojë grupit parlamentar të Partisë Socialiste depozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.700Z

Padia drejtuar PD-se

Partia Demokratike nepermjet zedheneses se saj znj.Erla Mehilli ne daten 17. 11. 2009 ka dhene disa deklarata ne daljen per shtyp, sipas te cilave kryetari i bashkise se Tiranes ne cilesine e kryetarit te KRRT, akuzohet si me poshte: "Keshtjella e fundit e korrupsionit ne Shqiperi ka mbetur bashkia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.597Z

Pokemon Go, padia e parë për shkelje të pronës

Krijuesit e pokemon go janë paditur për shkelje prone. Pokemon Go i detyron lojëtarët që të lëvizin në vende të ndryshme për të gjetur krijesat të vogla pokemon të cilet shpesh nuk gjendjen në hapësira publike, por edhe ato private. Kjo është padia e parë e ngritur ndaj kompanive t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.630Z

"Padia ndaj Dobjanit, e nxituar"

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka deklarua se, ishte veprim i nxituar padia, qe Policia e Shkodres beri ne Prokurori ndaj Avokatit te Popullit, per "nderhyrje ne hetimin e nje ceshtjeje". KSHH kerkoi respektimin e rolit te Avokatit te Popullit, si institucion kushtetues, qe mbron te drejtat, lirite d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama