Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.102Z

FOTOT/ Kjo është padyshim loja më erotike në Rio!

Olimpiada e Rio De Janeiros nisi mëngjesin e djeshëm dhe kanë nisur tashmë të shpërndahen medaljet e para. Por jo të gjithë sportet kanë tërhequr vëmendjen. Ndër më të preferuarit ka qenë padyshim volejbolli në plazh. Arsyeja? Të shohin disa trupa të zhveshur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.517Z

"Obama është padyshim europian"

Historiani i njohur i Oksfordit shpreh bindjet e veta për rënien e socialdemokratëve në Europë dhe prirjen e elektoratit amerikan për t‘u drejtuar djathtas Profesor Garton Esh, gjatë kësaj krize ekonomike, më e keqja që prej Depresionit të Madh, votuesit u larguan nga socialdemokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.521Z

FOTOT/ Kjo është padyshim mjekja më seksi e futbollistëve

Quhet Viktoriya Gameeva dhe është mjeke e Spartakut tëMoskës në Rusi. E krahasojnë me Eva Carneiron e Çelsit si një ndër mjeket më seksi. Por Viktoriya duket se e lë pas mjeken e klubit londinez pasi ka një fizik perfekt.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.916Z

Padyshim Amerika kalon në finale

Amerika është finalistja e parë në Kampionatit Botëror në basketboll, pasi ka shënuar fitore bindëse duke demoluar Lituaninë me rezultat 96-68. Amerikanët ishin dukshëm më të fortë se lituanezët gjatë gjithë takimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.256Z

Buja: Do të dal fitues padyshim

Kandidati i PDK-së për kryetar të komunës së Lipjanit, Shukri Buja, ka thënë se ka pritur të fitojë pa balotazh. Buja është shprehur i bindur se do të dalë fitues edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve. "Besoj fuqish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

 Hyka e Skela, bashkë te Mainc 05?Nëse Skela e Hyka do të luanin bashkë, padyshim që Jahmiri do të përfitonte shumë nga një “brazilian” si Ervini.

Dy fantazistë shqiptarë në të njëjtin ekip? Kjo mund të ndodhë te Mainc 05, skuadra gjermane e porsangjitur në Bundesligën 1. Ndërsa mesfushori i talentuar, 20-vjeçari Jahmir Jyka është prej një viti pjesë e Maincit, fantazisti me përvojë të madhe ndërkombëtare, 32-vjeçari Ervin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.493Z

Ky është padyshim babai më kreativ në botë

Të gjithë kanë pak a shumë kanë të njëjtat foto në fëmijërinë e tyre: në shtrat kur ishin foshnjë, në krahët e mamasë apo babait deri tek ato turpëruese në oturak. Por kjo vajza e vogël e fotografit amerikan Dave Engledow kur të rritet do kuptojë se ka albumin fotografik më kre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama