Rezultate te kerkimit per termin: +Pagzohet

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Njerëzit që i duhen këtij vendi

Populli, mjerisht, nuk ka para ssh as nji rregullore zgjedhjesh, as nji ligjë për cilsít e të zgjedhunvet, s'e dij a ka me qênë i zoti me i çmue njerzit qi i duhen, vetëm me mênde të vet, pa nji drejtim ligjuer." Një shkrim aktual ku Mustafa Kruja shtron "kriteret" e atyre që duhet të q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Kompromisi, rruga e gjatë drejt paktit PD-PS

Forum/Flasin analistt: Mentor Nazarko, Elton Metaj, Aleksandr ipa dhe Arbr Zaimi A do t zgjidhet n shtator kriza politike, apo kemi t bjm me nj manovr t re politike q mund t’i paraprij fushats elektorale? far parashikohet t ndodh me fillimin e sesionit t ri t Kuvendit, ndrkoh q sht hedhur n e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama