Rezultate te kerkimit per termin: +Pala

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.479Z

Pala greke në grevë, bllokohet Kakavija

Gjirokastër- Pala greke bllokon punën në të dy pikat doganore të qarkut të Gjirokastrës. Sipas policisë lokale bëhet e ditur se pala greke ka njoftuar se sot nga ora 12.00 deri në orën 15.00 të dyja pikat kufitare të qarkut të Gjirokastrës, ajo e Kakavijës dhe Tri Urat nuk do të fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.270Z

Cheryl Cole vishet me pala

Cheryl Cole Ajo kishte shkuar te ndiqte shoqen e saj Kimberley Walsh te performonte ne musicalin bashkekohor Shrek. Por Cheryl Cole ne fakt dukej me teper sikur po imitonte nje nga skenat e tragjikomedive te Shekspirit me veshjen e saj te cuditshme me nje jake pala-pala. I gjithe fustani i saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.615Z

Kakavija bllokim për 2 orë nga pala greke

GJIROKASTER-Pas 2 orësh bllokim nga pala greke, puna në Doganën e Kakavijës ka vijuar normalisht. Në orën 6 e 45 minuta të mëngjesit të sotëm pala greke bllokoi punën në pikën e kalimit kufitare, pa asnjë njoftim. Kjo shkaktoi radhë të gjatë prej 1.5 kilometra të mjeteve që prisni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.766Z

Stefanovic Pala shqiptare nuk leshon pe

Negociatori serb në bisedimet me Kosovën, Borko Stefanovic ka deklaruar se pala kosovare nuk është e gatshme të lëshojë pe në dialogun e ri që ka nisur. Në një intervistë për një të përditshme lokale, Stefan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.881Z

Fluks udhetaresh pala greke punon me nje sportel

Pika kufitare e Kapshtices eshte kthyer perseri nje problem dhe bezdi per shqiptaret qe emigrojne drejt Greqise. Diten e djeshme te pakten 20 autobuse me pasagjere kane pritur pafund per te kaluar kufirin nderkohe qe radhe te gjata vereheshin ne te dyja korsite e rruges. Shkak per kete mesohet te je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.736Z

Murtezaj: Presim marrëveshje, pala serbe destruktive

Valon Murtezaj, Këshilltar i Kryeministrit Isa Mustafa, ka thënë se takimi i nesërm pritet të sjellë marrëveshje të paktën për çështjen e telekomit, por ai deklaroi se nuk mund të saktësohet se çfarë do të ndodhë saktë, sepse pala serbe nuk është bashkëpunuese. Murtezaj tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.893Z

Rita si palaço

Vetëm një ditë pasi Rita çuditi të gjithë me veshjen e saj, një kostum bardh e zi ajo sërish është paraqitur me një veshje të çuditshme. Ajo është fotografuar me një kostum ngjyrë portokalli me të zezë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama