Rezultate te kerkimit per termin: +Palestrn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.428Z

Prishtina testohet n Mitrovic

T mrkurn n palestrn e sporteve Minatori n Mitrovic, do t zhvillohet ndeshja derbi e xhiros s trembdhjet e TechnoMarket Superligs s Kosovs n basketboll, ku takohen rivalt e kahershm, Trepa dhe Sigal Prishtina. Ky takim do t jet nj test mjaft serioz pr Sigal Prishtinn, e cila skuadr ka fituar n dymbd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Trepa ia ndali hovin Prishtins

Pamposhtsia e Sigal Prishtins prej 12 ndeshjesh, ka marr fund t mrkurn mbrma, kur klubi bardhekaltr u mposht nga Trepa me rezultat 84:81, n ndeshjen e zhvilluar n Palestrn e Sporteve Minatori n Mitrovic. Me fitoren e arritur n derbin e xhiros s trembdhjet t TechnoMarket Superligs s Kosovs n basket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.662Z

Mes Indisë dhe SHBA-së ka shpërthyer lufta e jogës

“Shtrembrimi i nj disipline t shenjt, shum variante n palestr dhe patenta pr pozicionet e reja” Mjeshtri Vishwa Prakash n palestrn e tij n Manhatan i fillon ushtrimet kshtu: “Ha ha! Ho ho! Ha ha! Ho ho!” dhe t gjith n kor i prsrisin pas tij. Nj her n disa dit pes-gjasht nxns

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.851Z

Pasojat e lufts n Komunn e Vushtrris

Nga Hajdin Islami Edhe komuna e Vushtrris si shum pjes t tjera t Kosovs doli nga lufta me dme t shumta njerzore dhe materiale. Pas lufts detyrim kryesor ishte sanimi dhe zbutja e ktyre pasojave t mdha. Mirpo fal angazhimit t Institucioneve komunale t Vushtrris u arritn rezultate t konsiderue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.417Z

Bashkia 10 mln euro për rikualifikimin urban të 88 ha në njësinë bashkiake nr. 4 e 8

Një sipërfaqe prej 88 ha në njësinë bashkiake nr.4 dhe 8 që shtrihet në kufi me lumin e Tiranës do ti nënshtrohet një rikualifikimi urban, falë bashkëpunimit të Bashkisë Tiranë dhe Komisionit Europian. Ky investim i shpallur si prioritet nga kryebashkiaku Basha që në nisje të manda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama