Rezultate te kerkimit per termin: +Pamela +Dayton

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.508Z

CIA rikrijon në Twitter ngjarjen për vrasjen e bin Ladenit

Agjencia Qendrore e Zbulimit, CIA, rikrijon në Tweeter operacionin që çoi në vrasjen e Bin Ladenit. Njoftimet u pritën me mijëra reagime në median sociale, që nga mbështetja e deri tek kritikat tejet të ashpra. Operacioni mori miratimin e presidentit Obama në majin e vitit 2011. Në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.540Z

CIA rikrijon në Twitter ngjarjen për vrasjen e Bin Ladenit

Agjencia Qendrore e Zbulimit, CIA, rikrijon në Twitter operacionin që çoi në vrasjen e Bin Ladenit. Njoftimet u pritën me mijëra reagime në median sociale, që nga mbështetja e deri tek kritikat tejet të ashpra. Operacioni mori miratimin e presidentit Obama në majin e vitit 2011. Në të u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.616Z

Shkrimtari dhe dashuria

Një shkrimtar i ri ndodhet në krizë të thellë, si në krijimtari, ashtu edhe në dashuri. Por, më në fund ai po shkruan një libër për vajzën e tij të ëndrrave dhe gjithçka po shkon më së miri. Çudia më e madhe ndodh kur kjo vajzë shfaqet në të vërtetë dhe gjithçka që ai shkr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama