Rezultate te kerkimit per termin: +Panorama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.167Z

Panorama frymëmarrëse

Pennsylvaniaa, 1 Mars NOA – Panorama që të lënë me gojë hapur: artisti Allan Teger luan me preçizionin e realitetit dhe fjalëve, duke transformuar trupat e disa modeleve në kodra, duna, lumenj etj. Idea e “Bodyscapes”, ky titulli i serisë fotogrfike, tÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.182Z

Lexoni faqen e parë të gazetës Panorama dhe Panorama Sport

Në numrin e sotëm të gazetës Panorama mes shumë lajmesh me zhvillimet e ditës, analizave dhe opinione do të lexoni: Nis Lotaria Amerikane, Ambasada: Si të aplikoni FMN kërkon rritje të taksave, mesazhi për koncesionet: Kanë rreziqe të mëdha Donald Lu flet me emra: Katër klane kontroll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.481Z

Kompania "Blue Panorama": Nukka faliment, garantojmë fluturimet

ROME- Kompania ajrore italiane “Blue Panorama”, do të vazhdojë të operojë në tregun shqiptar, dhe se, lajmet se ka shpallur falimentin nuk janë të sakta. Ka qene vetë kompania italiane, që nëpërmjet një dokumenti të zbardhur nga “A1 Report”, ka sqaruar gjendjen a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.067Z

Intervista me Hysajn, Napoli përgënjeshtron Panorama Sport, reagon gazeta

Klubi i Napolit ka reaguar në lidhje me një intervistë të botuar sot në gazetën Panorama Sport të mbrojtësit Elseid Hysaj. Në faqen e tij zyrtare, klubi italian thotë se mbrojtësi nuk ka dhënë asnjë intervistë dhe se ato që janë vënë në gojë të Hysajt janë të gënjeshtra dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.446Z

Panorama e Driton Selmanit prezantohet në Tiranë

Artisti kosovar, Driton Selmani, do të hap ekspozitën e parë personale në kryeqytetin shqiptar, në Tiranë. "Panorama" titullohet ekspozita e Selmanit e cila do te paraqesë tri punime e tij, "Romeo"," Call it fate, call it karma" dhe "The importance of being a fairytale". Sipas konceptit kura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.615Z

Rinas/ Bllokohen për 4 orë pasagjerët e Blue Panorama

Mbi 80 udhëtarë, ndër të cilët nëna me fëmijë të vegjël dhe të moshuar, janë bllokuar në Rinas dhe vazhdojnë të qëndrojnë në aeroport, ndërsa prisnin të udhëtonin me avionin e linjës Blue Panorama. Udhëtarët kanë prerë biletat për në Bergamo dhe avioni duhej të nisej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.410Z

Blue Panorama në gjykatë për procedurë falimentimi, për paaftësi paguese

Kompania italiane Blue Panorama, që ka zëvendësuar në tregun shqiptar linjat e Belle Air, ka hyrë në një procedurë falimentimi. Gjykata e Shkallës së Parë në Romë ka nisur çështjen e gjykimit të procedurës së falimentimit për kompaninë Blue Panorama. Gazeta Tema ka sigurur shk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama