Rezultate te kerkimit per termin: +Par +Mainzi

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.178Z

Nuk po besonte assesi, që skuadra e tij e mposhti Bayernin (Video)

Mainzi ka shënuar fitoren e sezonit një natë më parë, ku në “Alianz Arena” mposhti liderët e Bundesligës, Bayern Munich, me rezultat 1:2. Një fitore ndaj Bayernit, duket se nuk e ka pritur askush, e njëri prej tyre edhe trajneri i Mainzit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.895Z

Bajerni shkaterron Verder Bremen

Bajerni i Mynihut i ka dhënë një sinjal të fortë Realit të Madridit me të cilin do të përballet në mesjavë në ndeshjen e dytë të vlefshme për gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve. Bavarezët fituan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.854Z

Bundesliga Bajern nuk ndalet

Bajern Mynih mund 3-1 edhe Mainzin duke treguar se është në formë shumë të mirë para ndeshjes së Ligës së Kampioneve me Valencian. Bavarezët nuk e kanë ndjerë mungesën e dy yjeve Ribery dhe Robben, pasi Shaqiri, Mül

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.899Z

Nuk fiton as Dortmundi

Borussia Dortmund nuk ka arritur të shfrytëzoj gabimin e Bayern Munchen. Skuadra e Jurgen Klopp është mposhtur në udhëtim te Mainzi me rezultat 2:0. Skuadra vendase të dy golat i shënoi në pjesën e dytë. Ishte Okazaki në minutën e 6

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.873Z

Mavraj, probleme muskulare, luan 45 minuta në miqësore

I është bashkuar vonë ekipit të tij, Greuther Furth në Austri dhe natyrisht ka pasur disa probleme muskulare, por Mërgim Mavraj, kapiteni i këtij ekipi, është aktivizuar për 45 minuta (pjesën e parë) në ndeshjen miqësore kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.540Z

Mainzi ndal Borusianfitore edhe për Bajernin

GJERMANI- Në pritje të supersfidës së nesërme mes Bajer Leverkusen dhe Shalke 04, Borusia e Dortmundit ka dështuar në provën e saj përballë Mainzit, duke mos shkuar më shumë se një barazim 1-1 dhe duke mbetur vetëm 10 pikë la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.987Z

Hyka "tremb"Tiranën: Nëbisedime me 3 klube

TIRANE- Jahmir Hyka mund t'i thotë lamtumirën Tiranës në muajt e verës. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë fantazisti i kombëtares shqiptare, duke folur dje para gazetarëve. I marrë në muajin janar nga Panioni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama