Rezultate te kerkimit per termin: +Par

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Marrveshja e par

Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs ka filluar ti kthehet mbshtetja nga Lidhja Demokratike e Kosovs n komunat ku sht n balotazh me partit e tjera. T martn, kandidati i AAKs pr Kryetar t Klins, mori mbshtetje nga LDKja. Arritjen e marrveshjes n mes ktyre dy subjekteve politike e kan konfirmuar kandidati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.536Z

Fitorja e parë e kampionit

Skuadra kampione e Spanjës, Atletico Madrid, ka arritur fitoren e parë në edicionin e ri të La Ligas. Skuadra e drejtuar nga Diego Simenone, ka mposhtur në Ramon Calderon, Eibar, me rezultat 2 me 1. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Të gjitha golat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.614Z

Bersant Celina luajti ndeshjen e parë zyrtare me ekipin e parë të Manchester Cityt

Anëtari i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina luajti për skuadrën e parë të Manchester Cityt në ndeshjen kundër Norwich në kuadër të kupës FA. Citizën fituan me rezultat 0 me 3, me golat e Agueros, De Bruyne dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.821Z

Goli i parë në 2014

Goli i parë në ligat e forta evropiane në 2014 është shënuar në ligën ku edhe ka lindur futbolli, në Angli. Në ndeshjen mes Swanseas dhe Manchester Cityt, braziliani Fernandinho ka shënuar golin e parë në minutën e 14 të ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.120Z

Blerja e parë e Realit

Real Madridi e ka zyrtarizuar blerjen e parë për këtë edicion. Mbrojtësi i krahut të djathtë, Dani Carvajal është lojtari i parë q do ti bashkohet Realit. Mbrojtësi spanjoll edicionin e kaluar kaloj te Bayer Leverkusen për 6 milion euro nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.592Z

Hera e parë e Pink

Këngëtarja, Pink ka luajtur për herë të parë live në piano gjatw koncertit të saj mbrëmë në Manchester. Pink momentalisht është në Britaninë e Madhe në kuadër të turneut të saj, ‘The Truth About Lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.858Z

Fillon edhe Liga e Parë

Këtë fundjavë fillon edhe Liga e Parë e Futbollit në Kosovë me gjashtë ndeshje që zhvillohen ditën e shtunë dhe vetëm dy të dielën. Orari i ndeshjeve të Ligës së Parë:AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama