Rezultate te kerkimit per termin: +Para

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.573Z

Para-tetraplegjiket proteste para kryeministrise

Shoqata e Para-Tetraplegjikeve proteston para kryeministrise per te drejtat e tyre dhe deklarojne se nese nuk i kthehet nje pergjigje pozitive brenda 10 diteve do te nisin protestat. Kryetari i shoqates Bajram Tirana deklaroi se ata kerkojne paketen higjeno-sanitare qe te shkoje deri ne 30.000 l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.431Z

Berisha: Hapa para, zotimi im para ndërkombëtarëve

“Shqipëria jo që nuk do të bëjë hapa prapa, por do të bëjë shumë hapa përpara. Ky është zotimi im para shqiptarëve, para partnerëve, miqve dhe aleatëve tanë dhe para të gjithë atyre që e duan dhe e mbështesin në rrugën e integrimit euroatlantik”. Ridvan DibraKështu de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.190Z

Para Ligjit

Sa duken shenja shpresëdhënëse, pëlcet diçka dhe vendnumërimi ynë sforcohet. Ndërsa qytetarit, i duhet të presë. Teksa, pritjet e tij, çdo ditë e më tepër marrin karakter thellësisht absurd, sepse e tillë është politika shqiptare, në Tiranë e Prishtinë, me një fjalë, kudo hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.142Z

Berisha tjetër gjë para mediave, tjetër gjë para prokurorëve

Sali Berisha doli nga zyra e prokurorisë, nuk pranoi të tregojë thelbin e asaj cfarë dëshmoi para prokurorëve. Berisha u tha gazetarëve se “duhet të merrni ato që kam thënë publikisht, por nuk mund t’u them ato që thashë në Prokurori. Kjo tregon se Berisha nuk ka marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.658Z

Shtatzënë, para altarit

Nga Express më 03 tetor 2011 në ora 15:02 Adelina Thaçi nuk është e para këngëtare që martohet duke mbajtur në bark fëmijën e saj të parë. Siç kanë treguar çifti, fëmija është vajzë. Adelina nuk e ka aspak problem që para altarit të dalë me barkun plot, pasi para saj edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.171Z

REZULTATET E PARA

PR REZULTATET E FUNDIT M T HOLLSISHME KLIKONI KTU Elbasan Sejdini 297 vota para Procesi i numerimit nisi rreth ores 0033. Ne oren 0115 eshte numeruar vetem nje kuti e qendres nr. 2305 ne shkollen Qamil Guranjaku. Ora 218 mbaron numerimi i 2301 lagjja Kala plus 18 vota Sejdini ku kjo qender njihet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.249Z

Tajlanda para puçit

A do të ndërhyjë ushtria që të sjellë me anë të një puçi rend dhe qetësi në vend? Ushtaraku më i rëndësishëm i Tajlandës ngjiti shkallët para rezidencës së tij kryesore, doli para mikrofonit dhe priti pyetjen e pashmangshme të gazetarëve: a do të ketë një grusht shteti, nës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama