Rezultate te kerkimit per termin: +Paraqitja

Total: 5527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.878Z

Kritikohet paraqitja e Mustafit

Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi, është kritikuar ashpër nga mediat gjermane në ndeshjen e zhvilluar ndaj Ganës në barazimin 2:2. Mediat gjermane kanë fajësuar Mustafin në dy golat e shënuar të skuadrës gjermane. Madje ai ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

Hyseni: Paraqitja e Gjermanisë, impresive

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Skënder Hyseni, e vlerësoi të jashtëzakonshme dhe impresive paraqitjen e djeshme të Gjermanisë para Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë. "Ishte një qëndrim dhe prezantim absolutisht impresiv, plot argumente. Natyrisht paraqitja kishte dhe një dimension

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.798Z

Rikthehet CR7, ja paraqitja e tij

Tifozët e Portugalisë kanë qenë të buzëqeshur mbrëmë. Cristiano Ronaldo e ka lënë prapa lëndimin e tij duke startuar në miqësoren që Portugalia e fitoi bindshëm ndaj Irlandës me rezultat 5-1. Ronaldo luajti 65 minuta n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.287Z

Paraqitja e Hysenit në KS, dinjitoze dhe argumentuese

Kryeministri Hashim Thaçi e ka vlerësuar jashtëzakonisht të suksesshëm për popullin e Kosovës debatin e mbrëmshëm në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, ndërkaq paraqitjen e ministrit të Jashtëm, Skënder Hyseni e ka cilësuar dinjitoze dhe argumentuese. Ai këto komente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.273Z

Shkarkohet trajneri i Flamurtarit, presidenti klubit: Shkak paraqitja e dobët e ekipit

VLORE- Fill pas shkarkimit të trajnerit të Flamurtarit, Ernest Gjoka, ka reaguar Presidenti i këtij klubi, Sinan Idrizi. Sipas Idrizit, shkak i shkarkimit të Gjokës ishte paraqitja e dobët e ekipit. Më tej, Sinan Idrizi theksoi se skuadra e Flamurtarit do t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.740Z

Simeone: Kjo ishte paraqitja më e mirë e sezonit

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, është deklaruar shumë i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në fitoren e thellë ndaj Sevillas. Atletico Madridi mposhti 4-0 Sevillen, ndërsa për trajnerin argjentinas, kjo ishte paraqitja më e mir&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.718Z

Paraqitja ne Euro 2016 rritet vlera e lojtareve te kombetares FOTO

Paraqitja dinjitoze e kombetares shqiptare ne Euro 2016 ka rritur vleren e futbollisteve shqiptare ne merkato te cilet vlejne 4615 milione eurobr br Kjo rritje konsiderohet me 15 per qind te vleres se pergjithshme te skuadres pasi para nisjes se kampionatit europian ata vleresoheshin me 4088 milio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama