Rezultate te kerkimit per termin: +Parashikoj

Total: 840
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.447Z

Parashikoj trazira e ndoshta rrëzim të qeverisë

Nga Dritan Prifti*   Më vjen shumë keq që qeveria po e humb momentin pozitiv që fitoi vendi nga zgjedhjet e 23 qershorit. Fitorja e zgjedhjeve nga PS dërgoi një mesazh pozitiv nëpër botë, dhe disa qarqe investitorësh filluan të mendojnë Shqipërinë si një vend ku mund të drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.058Z

Ançeloti: Verder Bremenin e parashikoj të vështirë

Malpensa - Milani pas arkivimit të humbjes në derbi me Interin do të përballet sonte në një transfertë të vështirë me Verder Bremenin për Kupën Uefa. Verderi është një nga skuadrat e eliminuara nga Liga e Kampioneve, dhe konsiderohet si një nga më të fortat e Kupës Uefa. Në anën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.418Z

Server: Nuk parashikoj skenarë boshnjake në Maqedoni dhe Kosovë

Analisti dhe eksperti amerikan për Ballkanin, Daniel Server, ka theksuar se nuk parashikon skenarin boshnjak të trazirave sociale në Maqedoni dhe Kosovë. Nuk dua të parashikoj çështjet e trazirave/protestave, por edhe Kosova edhe Maqedonia kanë vuajtur pasoja e stanjacionit të cilat Bosnja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.817Z

Braçe kryetar i PS-së? Zv.kryeministri: Nuk mund ta parashikoj se çdo ndodhë

Zv.kryeministri Erjon Brace është pyetur në emisionin A show në “News24” nëse e sheh veten si kryetar të Partisë Socialiste pas ca vitesh. Brace u shpreh se ndihet i nderuar që është pjesë e PS dhe se për momentin i mjafton pozicioni që ka. TV është i mirë për tu inform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.229Z

iWatch do të parashikojë se kur një njeri mund të pësojë një atak në zemër

Punësimet më të fundit të kryera nga kompania Apple tregojnë për planet që ajo ka për të hyrë në botën e mjekësisë. Janë hedhur shumë supozime për orën inteligjente iWatch që kompania Apple do të prod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.938Z

Fleckenstein Nuk parashikoj destabilizim te Shqiperise

0 brbr SSSAbrASS brbrRaportuesi per Shqiperine Knut Fleckenstein ka hedhur poshte aludimet se Shqiperia mund te perfshihet nga nje spirale tensioni politik gjate muajve te ardhshembrbr brbrNe nje interviste per Deutsche Welle ai eshte shprehur se nuk shikon ndonje rrezik per Shqiperine dhe se nuk d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.275Z

Parashikimi i Oktapodit Iker: Reali mposht Barçën

Sipas oktapodit Iker, Real Madridi do të jetë finalist i Champions League. Iker u mendua 20 minuta që të parashikoj ndeshjet e gjysëmfianles Real Madrid - Barcelona në kuadër të Champions League dhe në fund parashikoj se “mbretërit” do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama