Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentit +Nje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.792Z

Topi Seanca e Parlamentit nje ritual i papranueshem

/ / Presidenti Bamir Topi ka reaguar nje dite pas perplasjeve te ashpra ne Parlament mes kryeministrit Sali Berisha dhe perfaqesuesve te opozites. Duke folur nga qyteti i Tepelenes kreu i shtetit e quajti te papranueshme ate qe ndodhi ne Kuvend duke u bere thirrje te dyja p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.109Z

Nje delegacion i parlamentit te Arabise mberrin ne Shqiperi

Tirane 6 Nentor NOA - Me ftese te kryetares se Kuvendit Jozefina Topalli ne datat 8 dhe 9 nentor do te zhvilloje nje vizite zyrtare ne Tirane delegacioni i parlamentit te Arabise Saudite i kryesuar nga kryetari Abdullah bin Muhamed bin Ibrahim Al-Al Sheikh. Kjo eshte vizita me e larte e nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.386Z

Veshtiresite e ndertimit te Parlamentit te ri per nje muaj

Breaking Views Flet Safet Gjici administrator i firmes Kevin Konstruksion Shoqeria ndertuese qe mori persiper rikonstruksionin e plote te Parlamentit shqiptar deklaron ne nje interviste per Shqip se procesi ka qene teper i veshtire per shkak te punimeve shtese te paparashikuara dhe per afatin e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.572Z

Presidenti Topi i drejtohet me nje mesazh parlamentit shqiptar

Presidenti Bamir Topi i eshte drejtuar sot me nje mesazh parlamentit ne hapje te seances se neserme. Duke kujtuar ngercin e gjate politik kreu i shtetit ka bere thirrje per bashkepunim mes paleve ne interes te reformave qe vendit i kerkon per integrimin e tij europian. Ai ka bere thirrje per heq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.724Z

Jeronim de Rada nje bust para lulishtes se Parlamentit

p styletext-align justifyBashkia e Tiranes parashikon vendosjen e bustit te rilindasit kombetar Jeronim de Rada Vepra eshte realizuar nga Odise Paskali dhe do te vendoset ne lulishten para Parlamentit perballe rruges Jeronim de Rada Busti i Jeronim de Rades mban vleren e dyfishte pasi eshte nje nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.215Z

Mberriti ne Tirane nje delegacion i deputeteve te parlamentit evropian

Ne Tirane mberriti sot nje delegacion i deputeteve te parlamentit europian te cilet do te marrin pjese ne Takimin e katert te Komitetit te Stabilizim Asocimit Bashkimi europian Shqiperi. Delegacioni i cili kryesohet nga eurodeputeti Eduard Kukan pati sot takime me perfaqesuesit me te larte shteteror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.938Z

Nishani: Parlamentit shqiptar eshte duke miratuar nje ligj per faljen

Tirane- Ministri i Drejtesise Bujar Nishani, ka inauguruar dje qendren e pare te riintregimit te te Miturve ne Kavaje. Gjate kesaj ceremonie ishte i pranishem edhe Ambasadori i Bashkimit Evropian ne Tirane, Helmuth Lohan, si dhe Drejtori i Pergjithshem i Burgjeve, Gazmend Dibra. “Me hapjen e Insti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama