Rezultate te kerkimit per termin: +Parrotlla

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.721Z

Ish-ushtari serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët

Një ish-ushtar serb në periudhën e luftës së viteve 1998-99 në Kosovë, sjell për të parën herë rrëfimin ekskluziv për mënyrën se si shqiptarët vriteshin në kova të mbushura me acid.   Lufta e Kosovës, e cila filloi në 28 shkurt të vitit 1998, la mbi 10 mijë të persona të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Korab Shaqiri bëhet profesor universiteti (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri tashmë do të ketë një profesion të dytë. Djali i Ilir Shaqirit do të jetë profesor në kolegjin "Fama". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Parrotlla mëson se Korabi do t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.735Z

Sulmohet me ngjyrë Hashim Thaçi, jo nga Vetëvendosja!

Para pak çastësh zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi është sulmuar me ngjyrë nga disa persona, raporton "PaRrotlla". Partia e Visar Ymerit ka hedhur poshtë se ata kanë kryer këtë sulm. Frashër Krasnqi, zëdhënës i Lëvizjes "Vetëvendosje" ka thën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.694Z

Policia: Nuk ka mjet shpërthyes në lagjen “Apollonia” në Fushë Kosovë (Video)

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani ka konfirmuar se nuk është gjetur mjet shpërthyes në rrugën “Dardani”, afër lagjes “Apollonia” në Fushë Kosovë. “Policia ka shkuar në vendin e ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.904Z

Rrëfehet krimineli Bedri Krasniqi

Bedri Krasniqi, i dënuar me 27 vjet heqje lirie për vrasjen e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, Sebahate Tolaj dhe Isuf Haklaj,  në aksin rrugor Pejë-Deçan si dhe i dënuar me 17 vjet burg për kidnapimin e pronarit të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.279Z

Akuzon policinë për vrasje

Bedri Krasniqi, i dënuar me 27 vjet heqje lirie për vrasjen e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, Sebahate Tolaj dhe Isuf Haklaj, në aksin rrugor Pejë-Deçan si dhe i dënuar me 17 vjet burg për kidnapimin e pronarit të fabrik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama