Rezultate te kerkimit per termin: +Partia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.690Z

Berisha: Partia Demokratike, si Partia Komuniste kineze

Kreu i qeverisë ka vlerësuar linjën e ndjekur nga Kina dhe ka dënuar shkëputjen e marrëdhënieve me këtë shtet, nga diktatori Hoxha "Kur Kina, nën doktrinën e Deng Hsiao Pin-it, filloi të ndërtonte Shenzhenin, diktatori shqiptar ndërtonte mijëra bunkerë" Shkëputja e marrëdhëni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.241Z

Krijohet partia e pare politike virtuale quhet Partia e Internetit

Poloni 10 nentor NOA - Quhet Partia Polake e Internetit PPI struktura e pare politike ne Poloni qe ka zgjedhur si seli te sajen boten virtuale. PPI u themelua nje muaj me pare ne Katovice ne jug te vendit dhe ka rreth 500 anetare. Partia kryesohet nga nje sipermarres Piotr Zemelka 54 vjec.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.961Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.458Z

Shqipëria apo Partia

Nga Ben Blushi Një fjali e imja, se zgjedh Shqipërinë mbi Partinë, u kthye në një mundësi të re për të më kundërshtuar. Akoma nuk e kam kuptuar pse më kundërshtuan. Nëse i shtyu nevoja për tu marrë me njeriun dhe jo me idenë, ky ishte rasti për të dëshmuar se ku të çon rendja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.462Z

Shqiperia apo Partia

Transmetuar me 15032016 - 1531 Nga Ben Blushibr br Nje fjali e imja se zgjedh Shqiperine mbi Partine u kthye ne nje mundesi te re per te me kundershtuarbr br Akoma nuk e kam kuptuar pse me kundershtuanbr br Nese i shtyu nevoja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Partia Drejtesi Integrim Unitet del partia e trete ne Tropoje

Ne perfundim te numerimit te votave per Bashkine Bajram Curri rezulton se partia e trete me me shume vota per Keshilltaret Bashkiak rezulton Partia Drejtesi Integrim Unitet. Kjo parti ka fituar dy vende per keshillin bashkiak dhe do te perfaqesohen nga dy femra. Ne keshillin bashkiak te Bajram Curri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.585Z

Themelohet partia gjermane antieuro

Gazeta ShqipKriza Është e dyshimtë nëse kjo parti do të hyjë në Parlament apo jo Një parti politike gjermane që kundërshton monedhën e përbashkët europiane hapi konferencën e saj të parë kombëtare. Alternativa për Gjermaninë kërkon që euro të shpërbëhet dhe shtetet anëtare t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama