Rezultate te kerkimit per termin: +Partis +Agrare +Ambientaliste

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.942Z

23 qershori PD ne negociata per aleancat parazgjedhore me aleatet

Partia Demokratike ka nisur konsultimet me aleatët për krijimin e koalicionit parazgjedhor. Në selinë e PD kanë hyrë sot paradite krerë të partive të vogla për tu takuar me sekretarin e përgjithshëm të demokratëve Ridvan Bode dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.949Z

“E Djathta e Bashkuar dhe Qendra”, vijojnë takimet në PD për zgjerimin e koalicionit të djathtë

22-04-2013 / Gazeta 55 Partia Demokratike ka vijuar edhe sot takimet me krere te partive te vogla ne kuader te aleances parazgjedhore për zgjedhjet e 23 qershorit nën moton “E Djathta e Bashkuar dhe Qendra”. Kësisoj, selisë së PD i janë drejtuar sot kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.058Z

Vlashaj: Do të jemi partnerë dinamikë dhe përcaktues në koalicionin qeverisës

Përfaqësues të Partisë Lëvizja Shqipëria e Re (PLSHR) dhe kryetari i saj zoti Edmond Vlashaj janë takuar me dy negociatorët e Partisë Demokratike (PD), Sekretarin e Përgjithshëm Ritvan Bode dhe shefin e kabinetit pranë kryeministrit, Oerd B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.253Z

Aleatët e PD krerët “braktisin” partitë

TIRANE - Lista e Partisë Demokratike, përveç emrave të deputetëve aktual dhe emrave të rinj për kandidat ka përfshirë edhe disa krerë të partive që janë regjistruar në koalicionin “Aleanca për Punësim, Mirëq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.946Z

Blushi Presion me noten

Kryesuesi i listës së Partisë Socialiste në Elbasan Ben Blushi u ka kërkuar studentëve të univeristetit 'Aleksander Xhuvani' të denoncojnë presionin që u bëhet kundrejt notës për marrjen pjesë në mitingje. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.540Z

Partite e vogla deklarate te perbashket per reformen zgjedhore

Partitë e vogla u mblodhën sërish sot në një tryezë me qëllim përfshirjen e propozimeve të tyre në reformën zgjedhore, në mënyrë që përfaqësimi në Kuvend të bazohet në barazinë e votës. N&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.215Z

Ish-aleatët: PS nuk po i qëndron marrëveshjes, dalim nga koalicioni

28-06-2012 / Gazeta 55 Lajmi/Partitë e vogla, gati grupimi i ri politik brenda opozitës Partitë e vogla u mblodhën sërish dje në një tryezë me qëllim përfshirjen e propozimeve të tyre në reformën zgjedhore, në mënyr&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama