Rezultate te kerkimit per termin: +Pas +Largimit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.731Z

Benedikti XVI pas largimit

Benedikti XVI pas largimit E marte 26 Shkurt 2013 1447 p styletext-align justify Benedikti XVI pas largimitXhozef Racinger do te vijoje te gezoje disa privilegje edhe pas 28 shkurtit kur nuk do te jete me kryetar i Kishes Katolike Pas largimit Ati i Shenjte do te quhet Shenjteria e Tij Benedikti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.392Z

Ç’do të bëj Bush pas largimit nga detyra?

Uashington - Presidenti amerikan ende në detyrë, pas largimit nga Shtëpia e Bardhë pritet që vazhdojë me përpjekjet e tij në mbrojtje të demokracisë. Bashkëshortja e tij, Laura Bush ka deklaruar se Xhorxh Bush, pas largimit nga posti i presidentit mendon të hap librarinë presidenciale d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.931Z

Uruçi merr kërcënime me vdekje pas largimit nga partia

Ish- Sekretari për Ekonominë dhe president i Asamblesë së AK për kryeqytetin thotë se pas largimit nga partia ka marrë kërcënime. Në një intervistë për Shqiptarja.com, Dashamir Uruçi thotë se në AK është shkelur demokracia e brendshme dhe partia është monopolizua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.303Z

Gjinushi: Hetim pas largimit te Berishes

Kryetari i PSD-se, Skender Gjinushi vleresoi dje se "fabrika e sklleverve ne Gerdec nuk ka nevoje per hetim, ate e deshmojne dhjetera te shfrytezuar, kushtet mizerabel te punes ne te, ngritja e saj ne mes te Tiranes si qender e trafikut dhe cmontimit te armeve. Gjithashtu, qe urdheruesi i ketij bizn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.540Z

FOTOT/ Obama-t shijojnë pushimet pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Familja Obama është duke shijuar ditët pas largimit nga Shtëpia e Bardhë në mënyrën më të mirë të mundshme. Ish kreu i shtetit amerikan Barack Obama kërkon që të relaksohet pas punës së vështirë që pati në drejtimin e vendit më të fuqishëm të botës. Ai ka pranuar ftesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.810Z

Tifozet beratas proteste pas largimit te presidentit te Tomorit

Tifozët beratas kanë organizuar një protestë duke shfaqur dukshëm pakënaqësinë e tyre pas largimit të presidentit të Tomorit, Ali Dyrmishi. Mbështetësit e skuadrës kanë zhvilluar edhe një takim me kryetarin e bashkisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.974Z

Një inxhinier pyjesh vetëvritet pas largimit nga puna

Tiranë - Një inxhinieri pyjor në Mat i ka dhënë fund jetës pas largimit nga puna. Rastin e denoncon Partia Demokratike, sipas të cilit ai u shkarkua pa asnjë motiv, ndërsa bashkëshorten e kishte të papunë. "Sami Hani kishte mbaruar shkollën pyjore dhe e ushtronte detyrën me të cilë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama