Rezultate te kerkimit per termin: +Pasi +Besniku

Total: 240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.565Z

Donika: “Te Besniku dashurova shkrimtarin”

EKSKLUZIVE/ INTERVISTË ME BASHKËSHORTEN E BESNIK MUSTAFAJT Petrika GROSI Pasi biseduam me të ajo e pranoi kërkesën tonë për të zhvilluar një intervistë (pa asnjë parapërgatitje dhe krejt spontanisht), dhe kështu nisëm pak e nga pak të zbulojmë jetën e Donika Mustafajt, bashkëshort

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.323Z

Pas 14 vitesh Besniku bëhet i gjallë për familjen nga Italia

Ora e dorës kishte mbetur si dikur, prapa në kohë. E kishte blerë disa ditë para se të largohej nga shtëpia. Mungonte pulsi i dorës së Besnik Hajdinit për të dëgjuar tiktaket e saj, por që prej datës 31 maj 2008 ora nuk do të jetë më një kujtim. Nëna e Besnik Hajdinit ka folur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z

Shkon Besniku!

Pas krizës në rezultate, Besnik Kollari ka dhënë dorëheqje nga ekipi Llamkos Kosova. Trajneri vushtrrias thotë se është lodhur pas dy vjetësh udhëheqjeje të bardhekaltërve dhe konsideron se ka nevojë për pushim. Përkohësisht, ekipin vushtrrias do ta udhëheqë ndihmësi i tij i derit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.792Z

Besniku: Sot në 18:00 ti dorëzoj 1 milion euro Shqipërisë

Biznesmeni nga Kosova, Besnik Benz si duket e ka mbajtur premtimin e tij, pasi sot në ora 18:00 do ti dhurrojë Kombëtares së Shqipërisë plotë 1 milion euro. Biznesmeni, Besnik Benz do të takohet me fillim nga ora 18:00 me zyrtarët e kombëtares, para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.620Z

Besniku 6-vjeçar, u mbyt në tokë,u var në tra nga dora kriminale

15/06/2005  Policia asnjë motiv dhe emër autori, mjekët zbardhin skemen e vrasjes SARANDE – Fëmija 6-vjeçar, i gjetur i varur dy net më parë në një fshat të Sarandës, është viktimë e një akti kriminal, i kryer nga persona të tjerë. Ndërsa policia lokale “zbulon” kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.468Z

Myslimani nga Bulqiza me dy gra dhe 10 fëmijë: Një nga gratë më qëlloi me thikë pasi bëmë dashuri, por e fal

Besnik Basha, myslimani baba i 10 fëmijëve dhe dy grave njëherësh, ka deklaruar se e fal gruan që e qëlloi natën me thikë. Sipas tij, ajo e goditi instiktivisht, pasi ai e kishte ofenduar, por ai e ka falur dhe e fton të kthehet sërish. Madje, si për të treguar se mes tyre nuk ka prob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.935Z

Besa, Besniku i skenës së humorit

Intervistë me aktorin e shquar shkodran, Besnik Çinari Të portretizosh një artist, aktor, këngëtar, shkrimtar, piktor a ndonjë sfere tjetër të artit, në përmasat e një shkrimi të tillë, nuk është e lehtë, pasi duhet të hulumtosh për jetën dhe veprimtarinë e tij. Unë si autor, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama