Rezultate te kerkimit per termin: +Paska

Total: 6895
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.283Z

Regjisori i njohur italian: Tirana nuk paska gjurmë historie, Durrësi nuk paska kinema

Share Një grup i madh kineastësh dhe spektatorësh morën pjesë në premierën shqiptare të filmit Sorrelle mai të regjisorit të njohur italian Marko Belokio. Në ceremoni erdhi edhe vetë autori nga Italia, për të diskutuar me kolegët dhe studentët shqiptarë. Regjisori italian Marko Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.729Z

FOTOT/ Hajdë dhëndër pasanik që paska ky Bernie Ecclestone

Gjigandi i Formula 1, Bernie Ecclestone, aktualisht gjendet në gjyq në Gjermani, i akuzuar për ryshfet. Por ndërsa Bernie është në hall, dhëndri i tij miliarder as nuk shqetësohet për këtë gjë. James Stunt u fotografua në Londër, duke dalë për të blerë piktura në një galeri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.664Z

FOTOT/ Ja që Shtëpia e Bardhë e paska armikun brenda

Aktori i njohur, George Clooney, e shfaqi filmin e tij të fundit Monuments Men në një ceremoni të veçantë në Shtëpinë e Bardhë, ku i pranishëm ishte edhe presidenti Barack Obama. Por lajmi ishte se aktori i njohur shoqërohej nga avokatja e njohur britanike, Amal Alamuddin. Kjo e fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.769Z

FOTO LAJM/ Pas tetë vitesh e zbulon që paska mjerim

Ky është momenti kur ish- ministri i Financave, Ridvan Bode, del në krah të shoferëve të furgonëve. Pas tetë vitesh në pushtet, Bode zbulon se paska një Shqipëri tjetër, me halle e vuajtje. Për më keq, një ish- ministër Financash del kundër shtetit që kërkon mbledhjen e taksave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.438Z

...kjo paska qene jeta kjo paska qene dashuria

Regjisori Bujar Alimani dhe drejtori i Qendres Kombetare Kinematografike Artan Minarolli dje kane prezantuar zyrtarisht pjesemarrjen e filmit Amnistia ne garen e edicionit e 61-te te Festivalit te Berlinit ne seksionin International Forum qe zbulon regjisoret e rinj debutimet e para. Ky film hyn ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.177Z

P.Diddy-t duket se i paska shkuar mendja keq

Share Një mogul i hip- hopit si P.Diddy ka shumë gjëra për të bërë dhe pak kohë. Ditën e ndarjes së çmimeve Golden Globes, ai u desh të përgjigjej në telefon, por mesa duket biseda ishte shumë e rëndësishme sa ai harroi të vishte pantallonat përpara se të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.876Z

PD zbulon më në fund se paska një Shqipëri tjetër!

Deputetë të opozitës kanë nisur denoncojnë nga terreni problemet që kanë zona të ndryshme të vendit, duke folur për një Shqipëri të degraduar dhe të rrënuar. Ata e lidhin këtë situatë me keqqeverisjen që u është bërë shqiptarëve në këto 2 vjet, a thua se para dy vitesh l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama