Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrim

Total: 4253
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.017Z

Legalizimet, hetim per pastrim parash

Nuk do t’i shpetojne procedures se verifikimit per pastrim parash as ndertimet informale, te kryera kryesisht ne fillim te viteve ’90-te. Pas bankave, zyrave te kembimit valutor, notereve, tani dhe zoteruesit e tokave, mbi te cilat kane ndertuar objekte pa leje, do te jene pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.317Z

Pastrim listave zgjedhore

Pastrim listave zgjedhore E merkure 06 Shkurt 2013 1924 Ferdidant Poni Zvministri i brendshem Ferdidant Poni deklaron se deri ne dt 9 maj do te perfundoje i gjithe pastrimi i listave te zgjedhjeve nga dublimet Ne prag te pergatitjeve per zgjedhjet e 23 qershorit Poni tha se krahasuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.571Z

Gjobitet Ndërmarrja e Pastrim-Gjelbërimit në Tiranë

TIRANË - Agjensia Rajonale e Mjedisit, Tiranë, ka penalizuar Ndërmarrjen e Pastrim-Gjelbërimit nr. 1 të Bashkisë së Tiranës, me masën gjobë, 1 milion lekë për kundravajtje administrative, bëri të ditur sot Zyra e Shtypit e Ministrisë së Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit të Ujra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.765Z

HSBC, hetim kriminal për pastrim parash

Prokuroria e Gjenevës bëri kontrolle në degën zvicerane të bankës gjigande britanike HSBC dhe njoftoi se po zhvillohet një hetim kriminal për pastrim parash. Prokurorët thanë se akuzat kanë të bëjnë me "pastrim parash në përmasa të mëdha", por theksuan se hetimi mund të zgjeroh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

Pastrim parash edhe politikanet

Drejtori i përgjithshëm i pastrimit të parave, Arben Doçi deklaron në një intervistë për Top Channel se ekzistojnë dyshime të forta për disa politikanë të përfshirë në pastrim parash. “Nga 64 raste q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.410Z

Vlore arrestohet hungarezi per pastrim parash

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një shtetas hungarez i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet hungareze dhe shqiptare pasi akuzohet për pastrim parash. Pas finalizimit me sukses të operacionit të koduar “Wanted”u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.275Z

Prokuroria: Fazlliç kreu pastrim parash

Nga Bledar LumaniProkuroria paraqiti dje në gjykatë provat që pretendon ajo se janë të mjaftueshme për të rrëzuar pretendimin e avokatëve të sekserit boshnjak, Damir Fazlliç, se akuza për pastrim parash nuk qëndron dhe se duhet të hiqet sekuestroja ndaj pronave. Prokurorët Dritan Rr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama