Rezultate te kerkimit per termin: +Patise +Demokratike

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.446Z

Cara Roshi i denuar per plagosje

0 brbr SSSAbrASS brbrKandidati i Patise Demokratike per Kavajen ka bere publike nje dokument qe sipas tij tregon nje nga rekordet kriminale te kryebashkiakut aktual Elvis Roshi qe rikandidon per mazhorancen Behet fjale per nje denim ne vitin 2000 per plagosje dhe armembajtje pa lejebrbr brbrEngjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Demokrati italianFassino Oferta e PS e arsyeshme qeveria ta pranoje

Deputeti i Patise Demokratike italiane Piero Fassino ka bere thirrje per zgjidhje te krizes duke u mbeshtetur ne oferten e fundit te bere nga Partia Socialiste. Ne nje interviste ne mediat shqiptare Fassino ka mbeshtetur oferten e PS-se per hetimin e zgjedhjeve. shte bere nje propozim nje propozim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Demokrati italian Fassino Oferta e PS e arsyeshme qeveria ta pranoje

Deputeti i Patise Demokratike italiane Piero Fassino ka bere thirrje per zgjidhje te krizes duke u mbeshtetur ne oferten e fundit te bere nga Partia Socialiste. Ne nje interviste ne mediat shqiptare Fassino ka mbeshtetur oferten e PS-se per hetimin e zgjedhjeve. shte bere nje propozim nje propozim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Oferta e PS Rama leter diplomateve Kerkojme materialet zgjedhore

UPDATE- Kreu socialist Edi Rama me ane te nje letre i eshte drejtuar perfaqesuesve ne Shqiperi te vendeve anetare ne BE dhe Shteteve te Bashkuara te Amerikes mbi oferten e PS-se per zgjidhjen e krizes. Rama ne leter shkruan se oferta e PS-se eshte e bazuar totalisht ne Rezoluten e Parlamentit Evr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.788Z

Oferta e PS per zgjidhjen e krizes Rama takim me Fyle ne Bruksel

UPDATE- Kreu socialist Edi Rama takon sot ne Bruksel komisionerin per Zgjerim Stefan Fyle te cilit do ti beje me dije oferten e fundit te opozites per zgjidhjen e krizes politike ne Shqiperi. Ne takimin qe pritet te mbahet sot Rama do te njohe nga afer Fyle se ajo qe kerkon opozita eshte transparen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.851Z

Bruksel Rama takon Fyle Transparenca i hap rrugen reformave

BRUKSEL- Kreu i Partise Socialiste Edi Rama u takua sot ne Bruksel me komisionerin per zgjerimin Stefan Fyle te cilit I shprehi nga afer rendesine e transparences se zgjedhjeve te shkuara e cila do ti hapte rruge me pas reformes zgjedhore. Sipas njoftimit te Parise Socialiste diskutimi Y Rames me F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.459Z

Kryetari i ri i Tiranes Lulezim Basha betohet sot para keshillit bashkiak

Keshilli i ri bashkiak i kryeqytetit shqiptar pritet te mblidhet sot per here te pare pas nje serie gjyqesh dhe ankesash te Partise Socialiste mbi rezultatet e zgjedhjeve vendore. Partia Demokratike dhe aleatet e saj kane siguruar ne kete keshill bashkiak nje epersi te lehte me vetem nje vote me shu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama