Rezultate te kerkimit per termin: +Patrull

Total: 445
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.270Z

Sarandë, kundërshtuan me dhunë patrullën e policisë, 3 të arrestuar 2 në kërkim

Policia e Sarandës ka arrestuar 3 persona pasi kanë kundërshtuar me dhunë patrullën e policisë. Mësohet se janë arrestuar në flagrancë Ermir Vejzati 29 vjeç, Paolo Tepelena 31 vjeç dhe Petrit Gjoka 60 vjeç, ndërsa janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.863Z

Bedri Hasanaj emërohet në krye të Patrullës së Përgjithshme të Tiranës

TIRANE - Kreu i Drejtorisë Policisë së Qarkut Tiranë, Ardian Çipa, ka rikthyer në pozicionin e mëparshëm komisarin Bedri Hasanaj, në postin e shefit të Patrullës së Përgjithshme në Drejtorinë e Policisë së Tiran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.258Z

Tiranë, kundërshton patrullëntenton të përplasë dy policët

TIRANE - Drejtuesi i një makine ka tentuar të përplas dy efektivë të policisë, pas shenjës që i bënë për të ndaluar.Incidenti është shënuar në kryeqytet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.772Z

‘Patrullë e Përgjithshme’, 10 035 kandidatë në garë. Policia: Interesi? Besim tek transparenca

TIRANE-Policia e Shtetit njoftoi sot se dje eshte mbyllur aplikimi per Shkollën Bazë të Policisë “Për Patrullë të Përgjithshme”. Në të gjithë vendin kanë aplikuar 10.035 persona, nga të cilët 1.558 femra dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

Afganistan, humb jetën nga një shpërthim gazetari i Sunday Mirror

Nj gazetar i gazets britanike “Sunday Mirror” sht vrar nga nj shprthim n Afganistan. Lajmin e bn t ditur zyrtar t ministris s mbrojtjes n Britani. Ruper Hamer po shoqronte nj patrull n provincn Helmand, n kuadr t misionit t tij t 5-t jasht vendit, kur makina me t cilin  po udhtonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.280Z

18-vjeccedilarja shpetohet nga rrembyesi

Një patrullë policie në qytetin e Beratit mbrëmjen e së hënës, shpëtoi një 18-vjeçare të marrë peng nga një shtetas. 24-vjeçari Tajar Hajdar Kanaçi u arrestua në flagrancë. Nën kërcë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.280Z

Berat 18-vjeccedilarja shpetohet nga rrembyesi

Një patrullë policie në qytetin e Beratit mbrëmjen e së hënës, shpëtoi një 18-vjeçare të marrë peng nga një shtetas. 24-vjeçari Tajar Hajdar Kanaçi u arrestua në flagrancë. Nën kërcë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama