Rezultate te kerkimit per termin: +Paulin +Shpori

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.268Z

Aleks Shpori fundos prokurorin Haxhi Giu: Më kërkoi 29 mijë euro

Para një muaji iu sekuestrua kjo shumë: I dhashë bakshish 200 euro, paratë i mblodha te familjarët. Provat e akuzës, eurot, pamjet në Exchange dhe letra për Llallën   Sokol Çobo Haxhi Giu SHIFRA 29.000 euro – I është sekuestruar Aleks Shporit disa javë më parë, gjatë një k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.064Z

Korrupsion 29 mije euro arrestohet ish-prokurori i ceshtjes Hajdari

Tirane 2 dhjetor 2015 NOAal - Policia e Tiranes ka vene ne pranga pasditen e sotme prokurorin Haxhi Giu Vendimi i Gjykates per Krime te Renda eshte ekzekutuar nga ana e forcave te Policise se Shtetit Ne baze te hetimit te deritanishem rezulton se prokurori Haxhi Giu ka marre persiper qe ne kembim te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.063Z

DOSJA/ Si dështoi prokurori i Krujës të lironte trafikantin e drogës

Prokuroria ka zbardhur të gjithë dosjen hetimore të prokurorit Haxhi Giu, i cili u arrestua sot për korrupsion, pasi tentoi të lironte një trafikant droge në këmbim të 29 mijë eurove. Prokurori i Krujës, Haxhi Giu, ka marrë përsipër që, në këmbim të një shume parash (euro), të z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.060Z

Tiranë, arrestohet për korrupsion prokurori Haxhi Giu (Video)

Gjykata e Krimeve të Rënda Prokuroria për Krime të Rënda ka marrë lejen e gjykatës për të urdhëruar arrestimin e shtetasit Haxhi Giu, me funksion Prokuror pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, i dyshuar për konsumimin e veprës penale Korrupsioni pasiv….i prokurorit̷

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.067Z

Dosja e prokurorit! Giu: Nuk prek para me dorë

Policia publikon arrestimin live të prokurorit Haxhi Giu, i cili kishte marrë përsipër lehtësimin e akuzës për një të akuzuar për trafik të lëndëve narkotike. Sipas prokurorisë, vëllai i të pandehurit kishte lënë si garanci një shumë parash në një pikë këmbimi valutor në Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Ryshfeti 29 mije euro vendoset gjykim i shkurtuar per prokurorin Giu

Tirane 15 prill 2016 NOAal - Gjykata e Krimeve te Renda ka pranuar qe ish-prokurori i akuzuar per korrupsion Haxhi Giu te gjykohet me gjykim te shkurtuar E njejta kerkese u pranua edhe per te akuzuarin tjeter si bashkepunetor Aleks Shporinbr br Giu akuzohet per kerkimin dhe marrjen e 29 mije eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.069Z

Arrestohet prokurori i dosjes Hajdari, 29 mijë euro për zbutjen e dënimit

Premtimi – Prokuroria: Haxhi Giu ndihmoi një person që t’i ndryshonte akuzën nga trafik narkotikësh në moskallëzim krimi. Garancia në Exchange dhe vëzhgimet e takimeve  MASA E SIGURISË Haxhi Giu – Prokuroria për Krime të Rënda ka kërkuar caktimin e masës s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama