Rezultate te kerkimit per termin: +Paulin +Shporit +Pikerisht

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.458Z

Ryshfeti 29 mije euro vendoset gjykim i shkurtuar per prokurorin Giu

Tirane 15 prill 2016 NOAal - Gjykata e Krimeve te Renda ka pranuar qe ish-prokurori i akuzuar per korrupsion Haxhi Giu te gjykohet me gjykim te shkurtuar E njejta kerkese u pranua edhe per te akuzuarin tjeter si bashkepunetor Aleks Shporinbr br Giu akuzohet per kerkimin dhe marrjen e 29 mije eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.315Z

Organi i akuzes kerkon 4 vite burg per prokurorin Giu

Haxhi Giu br br Tirane 21 prill 2016 NOAal- Prokuroria ka kerkuar kater vite burg per prokurorin Haxhi Giu i akuzuar per korrupsionbr br Organi i akuzes dha diten e sotme pretencen per prokurorin Giu por ai do te perfitoje uljen e 13 se denimit per shkak te gjykimit te shkurtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.375Z

Akuzohet per korrupsion Prokuroria dergon ne gjykate Haxhi Giun

Tirane 29 shkurt 2016 NOAal - Prokuroria e Krimeve te Renda perfundoi hetimet dhe ka derguar ne Gjykate dosjen penale ndaj prokurorit Haxhi Giu Ai u arrestua per korrupsion me marrjen e ryshfetit prej 29 mije eurobr br Giu akuzohet per korrupsion te funksionareve te larte te drejtesise Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.076Z

Krimet e Renda denojne me 2 vite e 4 muaj ish-prokurorin Haxhi Giu

Haxhi Giu br br Tirane 19 maj 2016 NOAal- Gjykata e Krimeve te Renda ka denuar sot ish- prokurorin Haxhi Giubr br Ai u denua me 3 vjet e 6 muaj burg por per shkak te gjykimit te shkurtuar ulet 13 e denimit duke u denuar perfundimisht me 2 vjet e kater muaj burgbr br Ish- pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.584Z

Apeli i Krimeve te Renda 28 muaj burg per ish-prokurorin Haxhi Giu

Tirane 29 shtator 2016 NOAal- Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda ka denuar me dy vite e kater muaj burg ish-prokurorin Haxhi Giubr br Vendimi i dites se sotme vjen pasi ish-prokurori Giu apeloi ate te dhene nga Gjykata e Krimeve te Renda e cila e denoi me 3 vjet e 6 muaj burg por per shkak te gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.267Z

Krimet e Renda lene ne burg prokurorin Haxhi Giu

PUBLICITET Tirane 5 dhjetor 2015 NOAal - Gjykata per Krimet e Renda ka vendosur sot te lere ne burg prokurorin e arrestuar pak dite me pare Haxhi Giu Ne seancen e sotme ne ngarkim te prokurorit akuzuar per korrupsion pasiv trupa gjykuese ka caktuar ndaj tij masen e sigurise Arrest m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama