Rezultate te kerkimit per termin: +Pauza

Total: 244
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.961Z

Dialogun Kosovë-Serbi e presin pauza

03-01-2014 / Gazeta 55 Zyrtarë të Qeverisë së Kosovës kanë paralajmëruar se gjatë 2014-s procesi dialogues me përfaqësues të Serbisë do të shoqërohet me së paku tri pauza më shumë se njëmuajshe. Kjo, p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.985Z

Pauza e kombëtares, Magani dy ditë pushim për skuadrën

Duke qenë se kampionati do të ndërpritet këtë fundjavë për shkak të ndeshjes së skuadrës kombëtare, kjo hapësirë u ka mundësuar bardhebluve që të mund të kenë ditë për të pushuar. Trajneri Magani ka vendosur që skuadra të pushonte dje dhe sot dhe nga dita e nesërme të mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.240Z

Pauza e Agim Qirjaqit

Eshte shkeputur nga skena prej disa kohesh per arsye shendetesore nje nga emrat me ne ze te kinematografise dhe skenes shqiptare, Agim Qirjaqi. Keto dite, kur gjendja e tij fizike eshte renduar, miqte dhe koleget e tij, i gjenden prane. Per Pirro Milkanin, ai eshte gjithmone i pranishem,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.674Z

Shpërblim për jo duhapirësit

Një kompani në Japoni u ka dhënë punonjësve një arsye të re për të lënë duhanin pasi u ka ofruar jo duhanpirësve 6 ditë pushimi shtesë në vit. Kompania Piala me qendër në Tokio ka për qëllim të kompensojë jo-duhanpirësit. Këta të fundit janë ankuar se duhanpirësit marrin pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.860Z

Elis Bakaj drejt largimit nga blute Pres oferta

Elis Bakaj fantazisti i Dinamos nuk ka hequr dore nga levizja jashte Shqiperise ne kete merkato dimri. Bakaj ben te qarte se ka oferta dhe po i studion ato. Une kam pasur oferta qe nuk dua ti bej te ditura per momentin. Nuk behet fjale per ne Shqiperi sepse e kam shprehur qe ne vend se nuk dua te la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.313Z

Hyn në fuqi pauza humanitare në Goutan Lindore

Armëpushimi i përditshëm pesëorësh, i thirrur nga Rusia, ka hyrë në fuqi në enkalëvn e Goutas Lindore në Siri. Ministri i Mbrojtjes i Rusisë, Sergei Shoigu, ka thënë të hënën se presidenti Vladmir Putin ka urdhëruar “pauzë humanitare” nga ora 9 deri në orën 2 pasdite,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.574Z

Zaev: Edhe për rastin “Monstra” do t`i paraqesim dëshmitë, por jo tash

Me fillimin e protestave para Qeverisë, kreu i LSDM-së, opozitare, Zoran Zaev, paralajmëroi se përkohësisht do të ndërpriten "bombat" gjegjësisht bisedat e përgjuara midis funksionarëve në pushtet. Për Monstrën, gjithsesi do të paraqiten dëshmitë, por për shkak të ndjeshmërisë nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama