Rezultate te kerkimit per termin: +Peqinit

Total: 2573
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.071Z

Elbasan, arrestohetpolici i burguttë Peqinit

ELBASAN- Ka përfunduar në prangat e policisë polici 44-vjecar i burgut të Peqinit. Mbi shtetasin Dritan Maci rëndojnë tre akuza për të cilat ishte dënuar me 8 vjet burg në Itali, në vitin 2002. Policia e Elbasanit sqaron se ky i fundit prej 6 vitesh punonte në burgun e Peqinit edhe pse i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.077Z

Incidentet, dënohet fusha e Peqinit

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit dënoi fushën sportive të Peqinit me katër ndeshje, pas incidenteve të shëmtuara që ndodhën në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë midis Shkumbinit e Flamurtarit (1-1), ku disa ultras peqinas dhe një pjesë e stafit su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.605Z

Hapet shkolle ne burgun e Peqinit

Peqin- Te denuarit nuk kane vetem hapesira argetimi dhe ajrimi ne ambientet e izolimit, por edhe mundesi shkollimi. Hap dyert shkolla 9-vjecare ne Burgun e Peqinit. Projekti per celjen e shkolles ishte nje ide e drejtorise se burgut, e cila gjeti mbeshtetjen e menjehershme te Drejtorise se Pergjiths

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.078Z

Banorët e Peqinit festojnë "Natën e Verës"

Nën kujdesin e bashkisë së këtij qyteti janë organizuar aktivitete të shumta për këtë festë e cila në këtë zonë dhe në gjithë rajonin e Elbasanit ka një traditë mjaft të hershme. PEQIN- Banorët e qytetit të Peqinit kanë festuar mbrëmë Natën e verës. Nën kujdesin e bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.670Z

Festa, Myftiu në burgun e Peqinit

• TIRANE - Falja e vaktit të Namazit nga të dënuarit që mbahen në burgun e Peqinit është bërë dje në mëngjes në masa të forta sigurie.Drejt institucionit të vuajtjes së dënimit, ka udhëtuar që herët edhe Myftiu i Elbasanit Behudin Gashi. Ai mbajti një fjalim para të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.374Z

Duron denoncon kryebashkiakun e Peqinit

Trajneri i Besës Shpëtim Duro ka denoncuar kreun e bashkisë së Peqinit Ilir Rrusha për dhunën që ka ushtruar ndaj tij. Vetë Duro, i cili synon të çojë në Kavajë për herë të dytë trofeu e Kupës së Shqipërisë, e konfirmoi zyrtarisht dhunën për televizionin "Ora News", duke dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.375Z

Duro kallëzon në polici kryebashkiakun e Peqinit

Trajneri i skuadrës së Besës, Shpëtim Duro ka denoncuar penalisht kryetarin e bashkisë së Peqinit, Ilir Rrushi për veprën penale të, “goditjes për shkak të detyrës”. Denoncimi i Duros është dorëzuar pranë komisariatit Nr.2 në Tiranë. Kallëzimi i Duros i r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama