Rezultate te kerkimit per termin: +Per

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.173Z

Balle per balle per Fazllic

Kur ora te shenoje 18.00, parlamenti shqiptar do te nise nje nga debatet me te forta te tij, te pakten per kete sesion parlamentar. Ne Kuvend jane instaluar kamerat e te gjitha televizioneve, shumica e te cilave do te transmetojne drejtpersedrejti mocionin e debatit qe Partia Socialiste k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.855Z

Basha per Tiranen Kjo beteja per te ardhmen per njerezit

Partia Demokratike ka prezantuar sot zyrtarisht kandidatin e saj per Bashkine e Tiranes Lulzim Basha. Ne nje tubim mbajtur ne Pallatin e Sporteve Asllan Rusi kryeministri Berisha ne fjalen e tij tha se Lulzim Basha eshte vizioni i se ardhmes per kryeqytetin. Berisha ka bere nje CV te Bashes qe nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.134Z

Pafajesi per hakmarrjen per drejtesi

p styletext-align justifyMbyllet saga 19-vjecare e 10 anetareve te se ashtuquajtures Hakmarrja per drejtesibrbr p styletext-align justifyKete te hene Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda u dha pafajesine te gjithe pjesetareve te bandes te cilet ishin denuar nga 15 vite burg deri ne burgim te perjets

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.061Z

Sy per sy dhemb per dhemb

Ergys GJENCAJ Shteti shqiptar po shqyrton edhe tezen e vendosjes se nje regjimi te ri vizash me te forte me fqinjet maqedonas. Nese Republika e Maqedonise do te zyrtarizoje vendimin e saj per forcimin e regjimit te vizave me vendin tone, te njejten gje mund te bejme edhe ne. Burime nga Ministria shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.575Z

Balle per balle per 20

Pas deklarates se dhene nga biznesmeni Arjan Tartari prokuroret kane vendosur te ritherrasin edhe njehere ne organin e akuzes per ti ballafaquar me njeri-tjetrin Arjan Tartarin Rrahman Selmanllarin dhe Dritan Avllajn. Burime te sigurta te TCH pohuan se ne ditet ne vijim prokuroret e cesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.651Z

Klosi: Per pergatitemi per zgjedhjet 2009

Socialistet kane vendosur te mos humbin asnje dite kohe, por te fillojne pergatitjet per zgjedhjet e pergjithshme parlamentare te vitit te ardhshem. Deputeti socialist Blendi Klosi deklaron nga Gramshi se PS po pergatit strukturat ne rrethe per te qene sa me te pergatitur ne zgjedhjet elektorale te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.595Z

Licencat per bixhozin, vetem per 1 vit

Te gjitha ata qe do te tentojne te hapin nje kazino ne zonat turistike do te paguajne 300 milione leke, ndersa ne Tirane tarifa eshte 1miliarde leke. Qeveria ka miratuar dje disa ndryshime per tarifat e licencimit te lodrave te fatit. Me pare leja per keto aktivitete kushtonte 10 milione leke dhe pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama