Rezultate te kerkimit per termin: +Permes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.376Z

Te gjitha taksat, permes internetit

Nese sot deklarimi online i detyrimeve tatimore i eshte lene ne dore te lire biznesit, tashme nga 1 janari do te jete i detyruar me ligj t’ia paraqese elektronikisht tatimeve. Projekti eshte iniciuar dhe pergatitur nga Drejtoria e Pergjithshme e Tatimeve dhe i eshte paraqitur per m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Dentisti ofron kontroll permes internetit

Londer - Nje dentist nga kryeqyteti britanik po u ben kontroll pacienteve, permes internetit. Jerry Watson ekzaminon dhembet e tyre permes kameres se uebit dhe vendos nese kane nevoje t'i shohe ata fizikisht, raporton The Sun. Pacientet megjithate ende duhet te shkojne ne klinike per te filmuar dhem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.885Z

Ivanov: Integrimi i rajonit, permes bashkepunimit

Presidenti i ri i Maqedonise, Gjorgje Ivanov ka deklaruar se vetem permes bashkepunimit mes tyre, vendet e Ballkanit do te mund te integrohen ne NATO dhe BE. “Kam bindjen se vendet e rajonit kane nje vizion te perbashket qe permes miqsise dhe bashkepunimit te arrijne integrimin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.718Z

Pilotim i avioneve permes mendjes

0 Nje avion qe drejtohet permes mendimeve mund te jete me i sigurte se ata aktualet qe drejtohen nga man

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.436Z

Emri, Milloshoski: Zgjidhja jo permes fuqise

Ministri i Jashtem maqedonas, Antonio Milloshoski ka deklaruar se kontesti i emrit me Greqine duhet te zgjidhet duke u bazuar tek argumentet dhe jo tek fuqia qe ka nje shtet. “Shkupi dhe Athina duhet ta kerkojne zgjidhjen permes fuqise se argumenteve dhe jo permes argumentit te fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.729Z

Pragu i lirise permes artit

brbrRaportet permbysen cikerrimat behen te rendesishme ndersa te rendesishmet behen te dores se dyte Kjo thene ndryshe eshte psikoza e burgut Pamjet qe shihni jane xhiruar kater vjet me pare ne nje burg italian Filmi bardh e zi Cezari duhet te vdese eshte nje nga dramat me te perfolura ne edicionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.706Z

Turizem malor permes folkut

brbrKjo eshte nje dasme tipike e fshatit Katund i Vjeter ne Rubik por ne kete rast nusja dhe dhendri jane te improvizuar Muzika folklorike vallet popullore ushqimet bio dhe kjo natyre e bukur qe e rrethon kane terhequr vemendjen e turisteve te huaj saqe edhe ata jane bere pjese e kesaj ceremonie Ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama