Rezultate te kerkimit per termin: +Perndryshe

Total: 1101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.924Z

“Demat”-Kulit: Na u hiq sysh, perndryshe...

Jeton Selimi Situata e rremujshme e mbremjes se te merkures ka rrezikuar te degjeneroje serish, por kesaj here lojtaret e Partizanit, te relaksuar me shume per shkak te seancave te masazhit qe po benin, nuk kane dashur ta prishin rehatine e tyre. Gjithcka ndodhi kur ne deren e palestres eshte shfaqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.199Z

Trajneri Magani Fitore se perndryshe na mori lumi te gjitheve

Ne seancen e djeshme trajneri Magani ka kryer eksperimentet e tij te fundit persa i perket formacionit qe do te hedhe ne fushe. Ndryshe nga heret e tjera kreu i pankines vlonjate i ka qendruar besnik asaj skeme loje qe ka perdorur gjate gjithe javes ne stervitje. Magani ka lene ne fuqi vendimin e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.177Z

"Leternjoftimet brenda muajit qershor, perndryshe Shqiperia rrezikon shume"

Shqiperia rrezikon shume, nese brenda muajit qershor nuk perfundon procesin e ndarjes se kartave te identitetit per te gjithe zgjedhesit. Keshtu u shpreh dje, ambasadori gjerman ne vendin tone, Bernd Borshhard. "Ne Shqiperi, pergatitja e kartave te identitetit, perben nje sfide shume te madhe. Ne sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.550Z

Mund te fitoni Perndryshe me tallin ne shkolle

Mbrëmja e së premtes sigurisht nuk ishte shumë e mirë për Filipon, tifozin e vogël të Interit që në shkallët e stadiumit mbante në duar një pankartë të vecantë. “Mund të fitoni? Përndryshe në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.154Z

Islami merr në mbrojtje Berishën: Rama të distancohet nga sms-ja, ose është fajtor

Nga Kastriot Islami Kjo eshte nje ngjarje shume e rende...! Nje ogur shume i keq! Nuk mund te kete asnje justifikim per kete ngjarje! Duhet urgjentisht: 1) Rama te distancohet nga kjo ngjarje ose ta denoje ate akt, perndryshe indirekt do te provohej bashkepunimi... 2) Rama dhe Tahiri duhet te grum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.886Z

Reforma ne Drejtesi

Nga Neshat Tozaj Drejtesia perndryshe quhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.630Z

BE: Zgjedhjet jane percaktuese

Zgjedhjet parlamentare duhet te jene teresisht te lira dhe te ndershme, perndryshe rrezikohet integrimi ne Bashkimin Europian. Edhe nje here Brukseli zyrtar nepermjet Drejtorit te Zgjerimit ne Komisionin Evropian Maikel Li, kerkoj ne Tirane qe qeveria te vleresoje maksimalisht zgjedhjet e 28 qershor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama