Rezultate te kerkimit per termin: +Persie

Total: 831
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.870Z

Van Persie thërret Juventusin

Sulmuesi i Arsenalit, Robin van Persie ka mirëpritur mundësinë e transferimit në Juventus, gjatë afatit kalimtar të verës. Ylli holandez spekulohet se është një prej objektivave kryesor të Bianconerëve që pritet të paraqesin ofertë për të pas përfundimit të Kampionatit evropian 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.833Z

Van Persie lavdëron Henryn

Robin van Persie beson se Thierry Henry ka treguar guxim të madh duke u kthyer në Arsenal.Ish kapiteni i gjigantit londinez, i cili nënshkroi kontratë afatshkurtër huazimi nga New York Red Bulls, realizoi në ndeshjen e tij të parë pas rikthimit duke ia siguruar ekipit fitoren 1-0 ndaj Leeds

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.147Z

Ronaldo VS Van Persie

Sfida mes Real Madrid dhe Manchester United pritet të sjellë në fushë superyje të futbollit botëror si Ronaldo, Rooney, Van Persie, Benzema, Alonso, Ramos, Ferdinand e Evra. Por vëmendja më e madhe pritet të jetë tek dy yjet që po shënojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.128Z

Van Persie, i pavendosur

Sulmuesi Robin van Persie i është bashkuar ekipit të Holandës para Euro 2012 pa marrë vendim përfundimtar rreth të ardhmes së tij me Arsenalin. 28 vjeçari, i cili ka hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij, zhvilloi biseda me menaxherin Arsene Wenger dhe drejtorin ekzekutiv Ivan Gaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.964Z

Van Persie vizitoi idhullin Maradona

Sulmuesi i Arsenalit, Robin van Persie i ka bërë një vizitë të befasishme idhullit të tij Diego Maradona në seancën stërvitore të skuadrës së tij Al Wasl gjatë kohës sa ishte për pushime në Dubai. Në një komunikatë të klubit nga Dubai thuhet se Van Persie dhe familja e tij vizitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.379Z

Van Persie motivohet nga madhështia

Kapiteni i Arsenalit Robin van Persie ka pranuar se rëndësia e shënimit të golit të 100-të për klubin ishte faktor motivues në formën e tij të mirë në kohën e fundit.Van Persie arriti kuotën e 100 golave për Arsenalin në fitoren 3-0 ndaj Boltonit muajin e kaluar ku shënoi dy herë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.912Z

Van Persie refuzon Juven

Robin van Persie nuk ka ndërmend të transferohet te Juventusi. Lajmi publikohet nga e përditshmja britanike 'Daily Mirror' sipas së cilës, sulmuesi holandez i Arsenalit nuk e preferon kalimin në Serine A, pavarësisht dëshirës së drejtuesve t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama