Rezultate te kerkimit per termin: +Pete +Doherty

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.960Z

Pete Doherty dyshohet per virusin A/H1N1

Pete Doherty ka anuluar turneun me grupin e tij Babyshambles ne Irlande per shkak te problemeve te medha qe ai po kalon me shendetin. Ish i fejuari i Kate Moss eshte shtruar ne urgjencen e spitalit te Wiltshire pasi ka probleme me rruget e frymemarrjes. Mjeket po e mbajne ne vezhgim inten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.614Z

Pete Doherty, koncert për nder të Amy Winehouse

Nga Express më 19 gusht 2011 në ora 08:22 Një koncert special për nder të Amy Winehouse nga ana e mikut të saj Pete Doherty, lideri i “Libertines” dhe ish i fejuari i Kate Moss. Sipas një burimi të tabloidit “Daily Star”, “Pete ishte shumë pranë Amy-t dhe ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.699Z

Tjetër arrestim për Doherty

Pete Doherty është sërish në qendër të thashethemeve. Këngëtari është arrestuar pasi akuzohet se kishte furnizuar me drogë trashëgimtaren britanike Robin Whitehead në janar. 31-vjecari, i njohur për skandalet e tij me lëndër narkotike, është marrë në pyetje bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.574Z

Doherty serish ne polici

Kengetari Pete Doherty eshte ndaluar prej policise gjermane ne Berlin, pasi ne gjendje te dehur ka sulmuar dhe demtuar nje makine. Sipas revistes gjermane “Bild”, kengetari ka kaluar naten mes se shtunes dhe te dieles ne nje bar duke pire dhe me pas, rreth ores 7 te mengjesit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.163Z

Pete Dohery arrestohet edhe ne Berlin

Pete Doherty nuk arrin te heqe qafe fatin e keq dhe famen e nje njeriu rebel. Kengetari britanik eshte ndaluar nga policia te shtunen ne mengjes ne Berlin pasi theu xhamin e pasem te nje makine. Lajmin e beri te ditur gazeta “Bild”, sipas se ciles, ngjarja ndodhi ne lagjen &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.425Z

Doherty, mbyll nje ceshtje dhe hap nje tjeter

Pete Doherty nuk arrin te gjeje paqe pasi sapo del nga nje telash ai hyn ne nje tjeter. Ish i fejuari i Kate Moss, pak momente pasi doli nga gjykata diten e hene, eshte arrestuar dhe akuzuar per perdorim heroine. Me pas muzikanti eshte leshuar pasi ka lene nje garanci pasurore, por ne mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.559Z

Doherty drogohet ne avion, gjobitet ne Zvicer

Pete Doherty nuk arrin te qendroje per shume kohe larg droges. Ndarja nga modelja Kete Moss i riktheu mendjen kengetarit, i cili deklaroi pak kohe me pare se hoqi dore perfundimisht nga vesi, por kohet e fundit ai ka filluar te perflitet serish per historite skandaloze. Sipas mediave zvi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama