Rezultate te kerkimit per termin: +Petraq +Semani

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.123Z

Semani i Detit të Vdekur

-Albanian Stories Nga Rudina Xhunga Ai quhet Petraq Trifka. Është i zoti i tavernës më të mirë në Seman. Gjithmonë i qeshur dhe me fytyrën e skuqur nga zjarri i kuzhinës. Kur pyet çfarë ka, ai përgjigjet gjithmonë njësoj: "Çfarë nuk ka. Ka iriq që ta dish ti me sa zor e zëmë, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.911Z

“Banda e Durrësit” Mungesa e avokatëve, sërish shkak për dështimin e gjyqit

Gjykata e Krimeve të Rënda ka qenë sërish e detyruar të shtyjë seancën e radhës në ngarkim të të pandehurve të “Bandës së Durrësit”. Shkak janë bërë sërish avokatët. Dje, mungonte avokati i Indrit Dokles dhe Kujtim Bunës, Petraq Semani, i cili ndodhet jashtë vendit dhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.032Z

Vrasja në Shkozet, prej dhunës

 DURRES/ OERD ULQINI Viktimat e Shkozetit dhunuan banesën e Kujtim Hasanajt dhe i rrahën të atin. Në kushtet e tronditjes ai u mori pistoletën dhe qëlloi ndaj tyre. Kjo ka qenë alibia e avokatëve të autorit të vrasjes së dyfishtë në Shkozet të Durrësit, ndodhur të dielën e shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.296Z

“Banda e Durrësit”, skaneri rrëzon sëmundjen e anëtarit

 TIRANE – Petraq Semani, avokati mbrojtës i Kujtim Bunës, një prej personave të akuzuar si anëtarë të “bandës së Durrësit”, kundërshtoi dje përpara gjykatës mënyrën e trajtimit mjekësor të klientit të tij. Seanca e djeshme, në ngarkim të kësaj bande nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.925Z

Debate për avokatët në gjykatë

 TIRANE - Debate mes palëve në seancën e 60-të të procesit gjyqësor në ngarkim të akuzuarve si anëtarë të "bandës së Durrësit". Edhe në seancën e djeshme gjykimi është ndërprerë për shkak të mungesës së avokatit Petraq Semani, i cili mbron në këtë proces int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.846Z

Banda e Durrësit,kërkon transferim i pandehuri

Avokati i Kujtim Bunës, i ka deklaruar trupit gjykues se klienti i tij është shumë sëmure e megjithatë nuk po i jepet leje që të shtrohet në spital. Kërkesa e avokatit Petraq Semani është bërë në fillim të seancës gjyqësore në ngarkim të bandës së Durrësit. Avokati i Bunës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.547Z

Marrëveshja ; Dokle mbështet rivalin Berisha, u kërkon avokatëve ndërprerjen e seancës

E deklaruar disa seanca më parë se mes Indrit Dokles dhe Lulzim Berishës ka një marrëveshje të heshtur, për të shtyrë sa të jetë e mundur këtë proces gjyqësor, edhe dje kjo marrëveshje u bë e dukshme nën zë. Pas refuzimit të kërkesës së rivalit të tij, Berisha, për përjashti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama