Rezultate te kerkimit per termin: +Petrit +Gashi

Total: 232
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.553Z

Arben Gashi - Petrit Selimit: Hajdeni në Kuvend dhe e shohim…

Petrit Selimi dhe Arben Gashi kanë polemizuar ndërmjet vete lidhur me situatën politike në Kosovë. Duke debatuar në Info Magazine të Klan Kosovës, përfaqësuesit e LDK-së dhe PDK-së janë përplasur rreth kryeparlamentarit dhe seanc&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.371Z

Gashi: Kurti është dashur të ftohet në Gërmia Hill

Është e papranueshme që për mos ftesën e kryetarit të Komisionit Parlamentar për Politikë të Jashtme të Kuvendit të Republikës së Kosovës Albin Kurti nga ana e organizatorëve në konferencën ndërkombëtare “Gërmia Hill”, ka thënë ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.638Z

Policia e Kukësit: Sherri nëkomunën Bicaj s'ka motiv politik

 TIRANE- Sipas policisë së Kukësit dhuna ndaj Petrit Herenit në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Nangë të Kukësit nuk ka motive politike por banale.  “Me datë 22.06.2013, Komisariati i Policisë Kuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.950Z

Përtej një rasti ryshfeti, mund të kemi një skandal më të madh: A po përdor Llalla dhe Rovena Gashi për qëllime dhe hakmarrje personale, Prokurorinë e Përgjithshme?

TemA Prokuroria e Përgjithshme ka nisur hetimin për tre gjyqtarë të Apelit të Durrësit, Kliton Spahiu, Petraq Dhimitri dhe Petrit Çeno. Ata akuzohen se iu është paguar një udhëtim për në Spanjë që të shikonin ndeshjen Real-Madrid Barcelona, nga biznesmeni Namik Sadiku. BIRN shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.586Z

Bombat, aktivistët e VV edhe 2 muaj në paraburgim

Tre prej të arrestuarve si mbështetës së Lëvizjes Vetëvendosje do të qëndrojnë edhe dy muaj në paraburgim, ndërsa tre të tjerë, përfshirë edhe zëdhënësin Frashër Krasniqi, do të qëndrojnë në arrest shtëpiak. Ata janë arrestuar për shpërthimin e disa bombave pranë Kuvendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.921Z

Masakra e Cërrikut, i pandehuri ndryshon qëndrim

Gjatë seancës së radhës një nga të pandehurit në procesin për masakrën e Cërrikut ka ndryshuar qëndrim në lidhje më ngjarjen. Burime pranë kësaj gjykate sqaruan se Entel Gashi, kur është pyetur nga prokurori, nuk ka dhënë të njëjtat deklarata si në momentin kur dosja ishte në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.638Z

Dhunohet komisioneri i PS në Kukës, policia: Ska arsye politike, motive të dobëta

Një komisioner i Partisë Socialiste në fshatin Nangë, të komunës Bicaj të rrethit të Kukësit, është dhunuar me tytë pistolete. Ngjarja, sipas komisionerit Petrit Hereni, ka ndodhur në orën 04.00 të mëngjesit, kur katër persona, bashkëfshatar të Herenit, e kanë sulmuar në oborrin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama