Rezultate te kerkimit per termin: +Petru +Rali

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.285Z

Shqiptarja humb tragjikisht jetën në Athinë

Një vajzë 24 vjeçare nga Shqipëria humbi jetën në një aksident tragjik që ndodhi në zonë e “Petrou Rali” në Athinë. Viktima është Aldiora Dingo, 24 vjeçe, nga Berati e cila jetonte në Greqi me familjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:54.060Z

Greqia dënohet për poshtërimin ndaj gazetarit turk

Strasburg - Greqia është dënuar sot nga Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut për trajtimin poshtërues ndaj një gazetari turk, i cili kishte kërkuar azil në këtë vend. S.D., 50 vjeç, kishte shkuar në Greqi në maj të vitit 2007, ku ishte arrestuar nga policia për hyrje të palig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.119Z

Greqi, emigranti shqiptar shmang masakrën në shkollë

Autori i Lajmit: red.Ndërhyrja e tij ka qenë tepër vendimtare duke shmangur kështu masakrën e radhës që do të trondiste opinionin publik. Një emigrant shqiptar është protagonist i shmangjes së një masakre në një shkollë në Athinë. Ajo që ndodhi sot në kryeqytetin e Greqisë, isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.386Z

Lirohen dy oficeret e burgut te ndaluar per arratisjen e Markut

Artan CENA TIRANE - Jane liruar nga akuzat dy oficeret e Burgut 313 te cilet u arrestuan si pergjegjes per arratisjen e Ajet Markut. Burime nga Prokuroria e Tiranes kane bere te ditur se dje eshte urdheruar edhe lirimi nga qelia i Kamber Hoxhes dhe Eqerem Dishes. Prokuroria e Tiranes i ka liruar dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.158Z

Lirohen dy oficerët e burgut, të ndaluar për arratisjen e Markut

Artan CENA TIRANË - Janë liruar nga akuzat dy oficerët e Burgut 313, të cilët u arrestuan si përgjegjës për arratisjen e Ajet Markut. Burime nga Prokuroria e Tiranës kanë bërë të ditur se dje është urdhëruar edhe lirimi nga qelia i Kamber Hoxhës dhe Eqerem Dishës. Prokuroria e Tir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama