Rezultate te kerkimit per termin: +Pikellim

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.120Z

Ngjarja ne Kruje Basha Dhimbje e pikellim per aksidentin e rende

Transmetuar me 27052016 - 1357 Tirane 27 maj 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka reaguar lidhur me aksidentin e ndodhur ne Kruje ku nga perfshirja e nj autobusi nga flaket ne ecje e siper dy persona humben jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.361Z

Teatri i te rinjve nis me Pikellim dhe dashuri

Festivali i teatrit per te rinj hapet sot ne sallen e vogel te Teatrit Kombetar ne Tiraneme monodramen Pikellim dhe dashuri te aktores Klodiana Kadillari e cila ne kete rast eshte autorja dhe regjisorja e monodrames. Per krijimin e kesaj monodrama Kadillari eshte bazuar ne letrat e Nene Terezes ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.628Z

Mesazh i Kryeministrit Fatos Nano Me hidhërim dhe pikellim te thelle mësuam ndërrimin e jetës së Atit të Shenjtë, Papa Gjon Pali II. Mendjet dhe zemrat e shqiptarëve ndoqën me dridherimë

Mesazh i Kryeministrit Fatos Nano Me hidhërim dhe pikellim te thelle mësuam ndërrimin e jetës së Atit të Shenjtë, Papa Gjon Pali II. Mendjet dhe zemrat e shqiptarëve ndoqën me dridherimë çdo moment të vuajtjes dhe të sakrificës së Atit të Shenjtë, duke u lutur së bashku me gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.716Z

Gazetaret e vrare ne SiriHoxhaj Colvin drita e se vertetes

Ministri i puneve te Jashtme te Kosoves Enver Hoxhaj ka derguar ngushellimet e tij me te ndiera per vdekjen e dy gazetareve sot ne qytetin Homs te Sirise. Hoxhaj shpreh mirenjohjen e tij me te madhe ndaj gazetares Marie Colvin e cila ka mbuluar per nje kohe te gjate ngjarjet ne Kosove. Dy gazetaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.470Z

Edmond Tupja nje leter nenes

/ / Ajo eshte nje leter dashurie. Gati 100 faqe e gjate. E paster. Nuk mund te ishte ndryshe. I drejtohet nenes. Perkthyesi dhe publicisti Edmond Tupja ka vendosur te na beje serish te perlotemi. Nuk e ka nje qellim ne vetvete. I rrjedh natyrshem si nje nevoje per clirim. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.070Z

Masakra, Sejdiu ngushellon presidentin gjerman

Presidenti kosovar Fatmir Sejdiu i shprehu ngushellimet homologut gjerman Horst Kohler per masakren e dy diteve me pare ne nje shkolle ne Winnenden. Ne nje telegram, kreu i shtetit shkruan se lajmi per vrasjen e 15 njerezve te pafajshem eshte pritur me pikellim ne Kosove. Mes viktimave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.205Z

Itali pikellim per arrestimin e bosit

Në Kazapezena, qytezë në jug të Italisë, shumë njerëz janë mbledhur në sheshin kryesor dhe flasin për arrestimin e bosit të Kamorës, Michele Zagaria. Pothuajse të gjithë shprehen të keqardhur për atë q&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama