Rezultate te kerkimit per termin: +Pikerisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.168Z

Rosela Gjylbegu: Tallavane e tallin pikerisht ata qe e kercejne

Karakterizohet nga nje talent dhe thjeshtesi e lindur. Ne skene, ne pune, ne rruge, me koleget, publikun… Rosela Gjylbegu mbetet nje nga kengetaret me te dashura dhe origjinale te muzikes se lehte shqiptare. Viti 2012 ka qene mjaft i suksesshem per te dhe jo me pak i mbare duket se ka nisur edhe 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.218Z

"Është pikërisht kjo esencë shpirtërore ajo që na bashkon

Per Toke e per Qiell".... " Pasha buken...."...""Betohem per Atdhe"... "Per Flamur" ose "Pasha Flamurin"..."Per Baba Tomorrin"... "Pasha Tyrben e Shkelzenit" jane betimet me te fundit te çdo shqiptari. Edhe ne çastet me te veshtira, ne zoret e gazepet me te medha shqiptari pa dallim fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.753Z

Kombetarja gati per miqesoren me Italine

0 brbr brbrE marta ne mbremje do ta gjeje kombetaren shqiptare perballe Italise kater here kampione te botes Sipas mediave italiane moti eshte permiresuar disi dhe miqesorja do te jete pikerisht ne stadiumin Marasi te Xhenovesbrbr brbrPas rrezikut te shtyrjes ose zhvendosjes se ndeshjes gjithcka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.442Z

Vlore asgjesohen ne kater fshatra 1269 bime kanabis

Foto arkiv PUBLICITET Vlore 8 gusht 2014 NOAal- Ne vijim te operacionit antikanabis nga policia e Vlores gjate 24 oreve te fundit jane zbuluar dhe asgjesuar 1269 rrenje kanabis sativabr br Ne fshatin Drashovice te komunes Kote dhe pikerisht ne vendin e quajtur Perroi ne nje zone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.913Z

Gati divorci i Adrianos me Interin

Gilmar Rinaldi do te kthehet ne Itali ne fundjave. Pikerisht te premten. Per te vendosur divorcin midis Adrianos dhe Interit nepermjet nje marreveshje te perbashket pikerisht te shtunen ne mengjes. Koha nuk pret pasi sipas zerave qe vijne nga Amerika e Jugut, sulmuesi do te firmose nje kontrate 4-vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Shqiptarja.com can tregunTashme me logo ne cdo vend

TIRANEuml - Shqiptarja.com gazeta qe po konsolidohet ne treg ka tashme jo vetem fansat e vet por edhe logon gjithandej. Fotoja qe po ju sjellim sot eshte marre pikerisht ne nje nga rruget e kryeqytetit Tirane ndersa eshte reklamuar se pikerisht te ai motorr shitet edhe gazeta shqiptarja.com. Nje gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.872Z

Ronaldo dopiet para syve te Peles

Corinthias fiton 3-1 ndaj Santos me nje dopiete te Ronaldos.Por nuk eshte dopieta ajo qe gezon me shume por menyra se si fenomeni shenon.Eshte rik thyer si ne kohet e arta madje duket se po kalon nje rini te dyte.Kjo dopiete pikerisht ka ardhur para syve te futbollistit te shekullit Pele qe ka pare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama