Rezultate te kerkimit per termin: +Plaurent +Dervishaj

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.542Z

FBI: Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës gjendet në Nju Jork

TIRANË - Plaurent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (i njohur si kapoja i Bandës së Durrësit) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Shteteve të bashkuara Amerikës. Gazeta “Nju Jork Post” shkruante dje në edicionin e saj online se, mes emrave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.413Z

“NYPost”: Plaurent Dervishaj, mes 6 më të kërkuarve në Nju Jork Kunati i Lul Berishës në kërkim, fshihet në SHBA

Plaurent Dervishaj, një nga të akuzuarit si anëtar i “bandës së Durrësit”, i paarrestuar deri sot, dyshohet se fshihet në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Lajmi bëhet i ditur nga e gazeta e përditshme amerikane “New York Post”, sipas së cilës Dervishaj, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.936Z

Vëllai i Plaurent Dervishajt, bosit të Bandës së Durrësit

21/03/2012  Pas sherreve, e ther ditën e fejesës SHBA- Vëllai i Plaurent Dervishajt, kunatit të Lul Berishës, kapos së Bandës së Durrësit, u arrestua dje si autor i një vrasjeje në restorant, ku viktima ishte shoqëruar nga e fejuara. Lajmi konfirmohet nga prestigjiozja amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.864Z

Nena e Plaurent Dervishajt Im bir ska te beje me banden

Nje deshmitar tjeter i thirrur nga mbrojtja do procedohet penalisht per deshmi te rreme ne gjykate TIRAN- Nena e te pandehurit Plarent Dervishaj Liljana Dervishaj ka deshmuar dje me kerkese te avokateve mbrojtes ne Gjykaten e Krimeve te Renda ku po zhvillohet procesi gjyqesor ndaj te pandehurve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.542Z

Publikohet video e vrasjes së kryer nga Redinel Dervishaj

Të tjera rreth shkrimit Pamjet e vrasjes VIDEO/1 VIDEO/2 | FOTO TIRANE – Janë bërë publike pamjet ku 35-vjeçari shqiptar Redinel Dervishaj vrau me thikë një shtetas amerikan, Anthony Lacertosa, që po festonte fejesën e tij në një restorant në Staten Island të Çika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.549Z

Publikohet video e vrasjes së kryer nga Redinel Dervishaj 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/1 VIDEO/2 | FOTO TIRANE – Janë bërë publike pamjet ku 35-vjeçari shqiptar Redinel Dervishaj vrau me thikë një shtetas amerikan, Anthony Lacertosa, që po festonte fejesën e tij në një restorant të Çikagos. Dervishaj është arrestuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.659Z

Dervishaj cilësohet killer në SHBA

Skeda e FBI-së I pandehuri akuzohet në një vend të huaj (Shqipëri) për krimet e formimit të organizatës kriminale, vrasje në bashkëpunim dhe për armëmbajtje pa leje. Skeda e FBI-së për Plaurent Dervishajn ka edhe tri foto të realizuara në vitin 2004, ndërsa ai njihet me pseudonimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama