Rezultate te kerkimit per termin: +Plotsimi

Total: 34
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.395Z

-Deklaron zedhenesi i ministrise se Financave- Marredheniet e e Qeverisë Shqiptare me FMN e Banken Boterore jane te shkelqyeshme. Komunikimi profesional e korrektësi dhe plotsimi i te gjithe ele

-Deklaron zedhenesi i ministrise se Financave- Marredheniet e e Qeverisë Shqiptare me FMN e Banken Boterore jane te shkelqyeshme. Komunikimi profesional e korrektësi dhe plotsimi i te gjithe elementeve te planit te veprimit sidomos gjate ketyre kater muajve te fundit nga qeveria shqiptare dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.732Z

Mediu: Përgjigjet e pyetësorit të jenë të vërteta

Prgjigjet e pyetsorit q Bashkimi Europian i ka drejtuar Shqipris duhe t jen reale. Kjo sht krkesa q ministri i Mjedisit Fatmir Mediu u ka drejtuar specialistve t dikasterit q ai drejton. Sipas tij, plotsimi i dy kapitujve q i prkasin mjedisit dhe peshkimit duhet t plotsohen me vrtetsi dhe brenda tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.260Z

Plotsimi i formularit, me ndihm e msuesve

Përveç nxënësve që janë ende të pavendosur për të plotësuar formularin A2, origjinalin, numërohet një numër i konsiderueshëm maturantësh që kanë bërë përzgjedhjen definitive të degëve të preferuara. Duke filluar nga dita e enjte e javës që lamë pas, drejtoritë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.534Z

RTK s’e ka zbatuar ligjin

Shumica e antarve t Komisionit pr legjislacion dhe gjyqsi t Kuvendit t Kosovs, t martn shprehn mendimin se publikimi i pasuris s zyrtarve t lart duhet t bhet t faqen elektronike t Agjencis kosovare kundr korrupsionit, por jo edhe t dhnat personale, ndrkaq n kt mbledhje, po ashtu u tha se duhet t fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.390Z

Ambasadorët, gati 4 emërime

Kuvendi N muajin shtator priten t kalojn n Komisionin parlamentar t Politikave t Jashtme dy kandidaturat pr ambasador n Katar dhe Kuvajt. Deri tani kto dy shtete i mbulonte ambasadori yn n Arabin Saudite, ndrkoh q pas shtatorit Shqipria do t ket prfaqsin e saj diplomatike n Katar dhe Kuvajt. Ridi K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.869Z

Kryebashkiaku Rama, "Tiranës i shtohen katër kënde të reja lojërash"

“Shtimi i kndeve t lojrave n mbar qytetin dhe plotsimi i standardeve pr nj zhvillim t plot t fmijs synohet q t’u sigurohet t vegjlve, por edhe prindrve, mundsia pr argtim e pr t kaluar disa or t kndshme s bashku gjat dits”. Kshtu sht shprehur kreu i Bashkis s Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Diplomacia, axhendë për ambasada të reja

Ministria e Jashtme prgatit hapjen e prfaqsive diplomatike n Australi dhe Afrikn e Jugut Diplomacia shqiptare duket se po prjeton koh ‘t arta’ pr hapjen e prfaqsive t reja diplomatike. N muajin shtator priten t kalojn n komisionin parlamentar t politikave t jashtme dy kandidaturat pr am

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama