Rezultate te kerkimit per termin: +Polemika

Total: 3658
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.173Z

Turqi: Jo buzëkuq stjuardesave, ngjall polemika

Nje polemike e re me ngjyra fetare ne Turqine e kryeministrit,  Erdogan,udheheqes i partise islamike AKP. Lajmi i publikuar nga gazetat rreth ndalimit te perdorimit te buzekuqit me ngjyra te ndezura nga stjuardesat ka ngjalllur nje proteste ne rrjetet sociale. Gra te ndryshme jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.610Z

Barroso polemika me Putin

Hoze Manuel Barroso eshte takuar ne Moske me lideret e Kremlinit. Vizita e tij kishte per qellim ctensionimin e marredhenieve te tendosura Rusi- BE lidhur me ceshtjet e energjise dhe te politikes. Gjate kesaj vizite Barroso ka shkembyer gjithashtu polemika me kryeministrin rus Putin rreth respektimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.579Z

Emri, polemika Athine-Shkup

Ndizen ashper polemika mes Shkupit dhe Athines. Pas kercenimit te ministres se Jashtme, Dora Bakojani se Greqia do te bllokoje integrimin e Maqedonise nese nuk zgjidhet ceshtja e emrit, ministri i Jashtem, Antonoi Milloshovski i kerkoi asaj te merret me shume problemet e brendshme te Gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.588Z

Mesazhi i Bieber për Anna Frankun,ngjall polemika

Justin Bieber,ka lënë të gjithë gojëhapur me mesazhin që ka shkruar në Librin e Mysafirëve,në Shtëpinë Muze të Anna Frankut. Këngëtari i cili ndodhet në Europë për një turne,ka vizituar Shtëpinë e Anna Frankut në Amsterdam,e cila është hapur si muze në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.262Z

Buffon sulmon Totin Ben polemika pa vlere

brbrNdeshja Juventus vs Roma e pak diteve me pare ne Serine A vazhdon te prodhoje polemika edhe gjate kohes qe lojtaret jane te grumbulluar me kombetaren italiane Pas sulmit qe Bonucci i beri ne Twitter kapitenit te Romes Totti tashme ka qene radha e Buffon per te sulmuar legjenden e skuadres kryeqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.015Z

KushnerNuk ka polemika Merkel-Sarkozi per ceshtjen rome

Lidhur me takimin e tyre ne Nju Jork ku ndodhen per te marre pjese ne samitin e OKB-se mbi objektivat e Shekullit per Varferine ne Bote Kushner theksoi se Merkel dhe Sarkozi zhvilluan nje takim shume te hapur dhe te sinqerte. Isha i pranishem dhe jam i bindur se nuk kishte asnje gjurme per te shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.745Z

Derbi me polemika

Derbi italian ndërmjet Milanit dhe Juventusit është mbyllur me shumë polemika. Gjyqtari Paolo Tagliavento ka qenë qendër e kritikave, pas dy gabimeve trashanike, me ç’rast ua mohoi nga një gol të pastër të të dyja skuadrave. Zëvendëspresidenti i Rossonerëve, Adriano Galliani thot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama