Rezultate te kerkimit per termin: +Polian +Adriatik +Zotkaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.573Z

Fidel Ylli incident me simpatizantet e PD

POLIAN- Mesditen e djeshme ne qytetin e Policanit eshte shenuar nje incident mes deputetit socialist Fidel Ylli dhe disa simpatizanteve te PD-se. Deputeti i Partise Socialiste Fidel Ylli eshte fyer dhe ofenduar nga disa simpatizante demokrate nderkohe qe nderhyrja e menjehershme e policise ka qetesu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.034Z

PS prezanton Zotkajn per here te trete ne Polican

POLIAN- Partia Socialiste ka hapur mbremjen e djeshme fushaten elektorale ne bashkin e qytetit te Policanit. Deputetet Taulant Balla dhe Blendi Klosi kane prezantuar kandidaturen e Adriatik Zotkaj kryetari aktual ne detyre qe kandidon per here te trete per kreun e bashkise perballe kandidatit te dj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama