Rezultate te kerkimit per termin: +Politikan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.769Z

Politikan Edi Rama?

• Eduard ZaloshnjaPara ca ditësh, Ilva Tare argumentonte në faqet e “Panorama” se, “Edi Rama nuk është politikan, e për pasojë, nuk ka as vizionin dhe as peshën e duhur të një shtetari të nesërm”. Spunton për të bërë këtë argumentim, analistja Tare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.282Z

Politikan apo udhëheqës?

-Komunikimi politik nga A në Zh Nga Julian Zyla "Unë, për vete, kam besim të plotë që nëse të gjithë kryejnë detyrën e tyre, nëse asgjë nuk shpërfillet, dhe nëse përgatitemi më së miri, ashtu siç po bëjmë, do të tregojmë edhe një herë që jemi të aftë për të mbrojtur Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.697Z

Topalli: Edi Rama nuk është politikan

Kryetarja e Kuvendit, thotë se Edi Rama duhet shmangur nga skena politike, për aq kohë sa nuk respekton ligjet dhe Kushtetutën. Gjatë një aktiviteti në bashkinë e Kamzës, kryeparlamentarja ka komentuar sjelljen e liderit të selisë rozë, lidhur me kodin zgjedhor dhe asgjesimin e fleteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.795Z

Topalli: Rama politikan që nuk respekton Kushtetutën

01/06/2010 Kryetarja e Kuvendit komenton rekomandimin e KE-së për liberalizimin e vizave “Keqardhje për opozitën, që nuk dha kontributin e saj për këtë proces” Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka akuzuar nga Kamza kryetarin e Partisë Socialiste si politikan që nuk respekton Kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.450Z

Jo politikan, më shumë se kaq

Nga Fiona Kruja Dekalogu i propozuar nga Edi Rama është analizuar fije për fije nga çdokush që mendon se i ngjit fjala në opinionin publik. E meqenëse me publik nënkuptojmë jo domosdoshmërisht miliona, por edhe pak më shumë se dy vetë, secili ka të drejtë të japë opinionin e tij. Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.577Z

Për cilin politikan e ka fjalën Julian Sinanaj?

Dëshmitë e Julian Sinanajt, të dyshuar si vrasës me pagesë, mund të zbulojnë shumë, por deri më tani në media kanë dalë shumë pak gjëra. E përditshmja Dita shkruan se në dëshmitë e tij, Sinanaj ka deklaruar se ka takuar edhe një politikan për krimet e tij. Por ai nuk ka pranua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.445Z

VIDEO/ Sikur të ishte ndonjë politikan shqiptar kështu!

Kur bie fjala tek faljet publike, diçka e tillë nuk ekziston në fjalorin e politikanëve shqiptarë. Por një politikan vendor në Japoni i çoi gjërat në ekstrem, kur shpërtheu në lot live në TV, ndërsa kërkonte falje në lidhje me pretendimet se kishte shpenzuar paratë e taksapaguesv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama