Rezultate te kerkimit per termin: +Por

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.808Z

Por

Nga Edison Ypi Ankohen nga fukarallëku, por përdorin smartfona. Ankohen për korrupsionin, por nuk shkojnë në Prokurori. Ankohen për Shqipërinë, por nuk gjejnë karar në asnjë vend tjetër. Bëjnë biznes, por refuzojnë të paguajnë taksat. Bëjnë fëmijë, por nuk i edukojnë. Bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.802Z

Evropa por...

Shqiptaret sot te pakten praktikisht jane me afer Evropes se kurre. Eumlndrra shume shekullore e tyre per te qene pjese e familjes se madhe evropiane duket se po realizohet. Parlamenti Evropian ka hedhur ne votim dokumentin e eurodeputetes Tanja Fajon per heqjen e vizave per Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.311Z

Foto/ Nuk është Londra, por Belshi por pas rilindjes

Foto 1 nga 12 Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar sot, projektin e ri urbanistik të qytetit të Belshit dhe liqenit të tij. Rama shkruan në profilin e tij të Facebook-ut se: "liqeni i vogël në zemër të bashkisë së re Belsh dhe mjedisi përreth tij, pas një rrënimi e braktisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.876Z

Fitoi Luli., por

Pas largimit të dy deputetëve nga Kuvendi me vendim të KQZ-së, demokratët kanë nisur të thërrasin në kor se kjo është një fitore e Lulzim Bashës, pasi ka qenë ai që këmbënguli për ligjin e dekriminalizimit. Lulit i duhet një fitore pas humbjeve të thella dhe do ishte gjë e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.624Z

Urremëni, por mësoni!

SSSAASS Arjan Th. Kallço Do të ishte hera e parë në historinë e artikujve të mi që të ndeshesha me një thirrje të tillë, që në plan të parë duket e dëshpëruar, por në fakt nuk është e tillë, të një kolegeje në qytetin e Mesinas në Itali. Për ne, në krahun tjetër të Adr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.781Z

Falemnderit, por jo

Ramush Haradinaj duket të jetë përballuar me refuzimin e radhës të Fatmir Sejdiut, njeriun që Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dëshiron ta ketë partner me çdo kusht. Një nxitim i Kabinetit të Liderit të AAK’së ka irrituar Presidentin Sejdiu, i cili njëherësh ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.405Z

Xhuxha, por gjigandë

Ata i çojnë shtetet drejt falimentimit, monedhat në rënie të lirë. Vetë njeriu më u fuqishëm në botë, presidenti amerikan, Barak Obama, dridhet nga ndikimi i tyre. Agjencitë e vlerësimit të aftësisë borxhshlyese, Stanard&Poors, Moodys dhe Fitch dirigjojnë ekonominë botërore. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama