Rezultate te kerkimit per termin: +Posts

Total: 430
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.421Z

Gjirokastr, grabiten dy punonjse t posts

Dy punonjëse të postës në Gjirokastër janë grabitur teksa ishin duke transportuar para në një bankë. Dy të rinjtë i kanë grabitur një shumë prej 1.5 milionë lekësh.Sipas policisë, paratë ishin duke u transportuar në mënyrë të jashtëligjshme, pasi nuk ishte kërkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.532Z

20 vendet më të bukura të Trashëgimisë Botërore (FOTO)

Çdo vit, rreth 25 vende nga e gjithë bota konsiderohen se kanë vlerë të jashtëzakonshme universale dhe shtohen në listën e Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s. Tani kjo listë ka më shumë se 1.000 vende, të cilat mund të vizitohen. Jo keq, duke pasur parasysh listën origjinale, hartua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.088Z

20 parqet më të bukur ujorë në botë (FOTO)

Pishina, rrëshqitëse ujore shumë të larta dhe shumë ambiente argëtuese për të fëmijët. Parqet ujorë ju ofrojnë shumë mundësi jo vetëm freskie apo relaksi, por edhe argëtimi gjatë muajve të nxehtë të verës. 1. Parku ujor World Waterpark- ndodhet brenda qendrës tregtare West Edmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.527Z

Këto janë 20 ndërtesat më të bukura të shekullit 21 (FOTO)

Website Gear Petrol ka publikuar një listë me ndërtesat më të bukura të shekullit 21. Bëhet fjalë për qiell gërvishtëse dhe struktura të tjera si galeri arti, zyra, stadiume etj, të cilat jo vetëm kërkojnë shuma marramendëse për tu ndërtuar, por kanë edhe një dizajn unik. 1. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.047Z

FOTO/ 15 vendet më të mira europiane ku mund të udhëtoni gjatë muajit nëntor

Vjeshta është një nga stinët më të bukura të vitit dhe idealja për të udhëtuar, pasi nuk do ju duhet të duroni temperaturat e larta, por të shijoni ngjyrat dhe peisazhin që ajo ofron. Nëse keni vendosur të bëni disa pushime të shkurtra gjatë nëntorit, po ju rendisim 15 vende europ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.404Z

Një letër nga Nënë Tereza

Shenjtorja, imazhi i pullës postare në tri shtete. Prezantohet pulla e përbashkët Shqipëri-Kosovë-Maqedoni <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0in; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan;

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.392Z

FOTO/ 10 ndërtesat më të pazakonta të ndërtuara ndonjëherë

Jemi mësuar të shohim ndërtesa të bukura ose shumë të larta, por si këto në foto nuk shohim çdo ditë. Stili dhe forma me të cilat ato janë ndërtuar i bëjnë strukturat më të çuditshme të ndërtuara ndonjëherë. Ja cilat janë disa prej tyre: 1. Selia Longaberger, Ohajo, SHBA &nbs

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama