Rezultate te kerkimit per termin: +Posta +Shqiptare

Total: 1165
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.453Z

Posta Shqiptare dhe Posta Kosovare, projekt bashkëpunimi

Me ftesë të kryeshefit ekzekutiv të Postës së Kosovës, Sejdi Hoxha, përfaqësues të lartë të Postës Shqiptare kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm i Postës Shqiptare, Ardit Çela, më datë 13.02.2014, organizuan në Prishtinë një vizitë zyrtare në Postën e Kosovës. Në këtë ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.111Z

Tiranë, vidhet Posta Shqiptare

Vidhet gjatë natës Posta Shqiptare në Farkë të Tiranës. Sipas policisë një person i paidentifikuar ka thyer derën e objektit duke marrë prej andej 20 mijë lekë të reja. Ngjarja është zbuluar nga punonjësit e postës, të cilët njoftuan policinë. Grupi hetimor shkoi në vendin e ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.418Z

Posta Shqiptare per kamatevonesat

brbrPosta Shqiptare ka hedhur poshte te gjitha aludimet lidhur me pagesat e energjise elektrike duke i quajtur ato spekulative dhe te nje kohe me te hershme Nderkohe drejtori i postes deklaroi se jane marre masat per cdo punonjes abuziv nje pjese e te cileve jane derguar per ndjekje penale Ndersa l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.309Z

Posta Shqiptare, ndihme financiare dhe automjete

Posta Shqiptare ka ofruar ndihme financiare per familjet e demtuara, nga permbytjet ne Veri te vendit. Arqile Gorea, drejtori i Postes Shqiptare u shpreh se krahas kesaj posta, nepermjet sporteleve te saj, do t'u sherbeje te gjithe atyre qe duan te kontribuojne per te ndihmuar keto familje. Nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.696Z

Posta Shqiptare, marrëveshje bashkëpunimi me ZRPP

Foto ilustruese Posta Shqiptare ka nënshkruar një marrëveshja bashkëpunimi me Zyrën e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme. Tashmë nga 7 ZVRPP shërbimi postar do të ofrohet në 35 ZVRPP. “Ky shërbim ofrohet që prej vitit 2007, ndërkohë që risia e kësaj marrëveshjeje të re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.269Z

Posta shqiptare ndihmë të përmbyturve

Posta shqiptare vazhdon misionin e saj në ndihmë të banorëve të përmbytur. Për këtë kanë kontribuar qytetarët dhe janë mbledhur rreth 186 koli me ndihma në veshmbathje dhe rreth 900 mijë lekë të reja kontribut financiar deklaroi drejtoresha e marketingut në Postën Shqiptare Arta Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.050Z

Posta Shqiptare Nje sportel 90 sherbime

brbrBlerjet nepermjet internetit jane bere mese te zakonshme edhe per shqiptaret Por edhe ne kete sherbim mjaft te perhapur Posta Shqiptare synon te jete operatori kryesor ne treg duke ofruar shpejtesi dhe cilesi per klientet Ne diten boterore te Postave kreu i Postes Shqiptare Majlind Lazmi shprehu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama