Rezultate te kerkimit per termin: +Postimi

Total: 7551
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.973Z

Postimi ne Facebook, anulon misionin ushtarak

Postimi ne Facebook i te dhenave sekrete te nje misioni ushtarak te ushtrise izraelite prej nje ushtari pjesemarres ne te, ka detyruar komandantin e misionit te urdheroje anulimin e tij. “Te merkuren do ta pastrojme. Te enjten arrestime dhe te premten me ndihmen e Zotit do te jemi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.504Z

Transgjinorja që u pushua nga LOreal: Postimi im ka dalë jashtë kontekstit

Modelja transgjinore, Munroe Bergdof u pushua nga puna vetëm një ditë pasi kishte ofenduar të bardhët si racist me një postim në Facebook. Kompania kozmetike LOreal e quajti këtë gjë prishje imazhi dhe e përjashtoi nga puna si imazh i sezonit. Në një emision në Angli u ftua për të fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.655Z

Jozefina Topalli uron dhëndrin, ja postimi i saj (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli i ka bërë një urim përmes një postimi në rrjetin social Facebook, dhëndrit të saj Luis Ejlli. Me një një foto ku duken vajza e saj Megi dhe Luisi, Topalli i uron suksese atij në Festivalin e fundvitit. "Suksese sonte në festival", e uro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.472Z

Fotolajm/ Postimi i pazakontë i Sali Berishës në Facebook dhe një mesazh për Tahirin

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka kapur keq me qeverinë dhe duket se nuk di të ndalet. Në një postim të pazakontë, ai ka publikuar foton e një vajze seksi, e cila ka hipur mbi një motor policie. "Po i meson motorin badiguardit te Saje qorrit! Sb",- shkruan Berisha duke shfrytëzuar kështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.500Z

Britani, postimi i videove porno për hakmarrje mund të konsiderohet krim

Kohët e fundit meshkujt për ti bërë presion ish-partneres,  kërcënojnë se do të publikojë video apo foto komprometuese në internet me qëllim hakmarrjen nëse ajo e braktis. Sekretari i Drejtësisë në Britaninë e Madhe Chris Crayling , është shprehur këtë të martë se të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.459Z

Fotoja hit në rrjet: Postimi që nuk do donit në dhomën e hotelit

Ka shumë gjëra që nuk duam t'i gjejmë kur hyjmë në dhomën e hotelit për herë të parë. Ky shënim, që po kthehet në hit në rrjet, u postua fillimisht në Imgur. Në postimin e vendosur në krevat shkruhet: "Nëse po e lexon këtë, atëherë pastrueset nuk i kanë ndërruar mbulesat".

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.563Z

Icardi bëhet enigmatik nëpërmjet një postimi në Instagram

Situata e Mauro Icardit te Interi vijon të bëhet gjithnjë e më enigmatike, pas vendimit të ditës së martë, të drejtuesve të klubit, për ti hequr shiritin e kapitenit, si rrjedhojë e disa sjelljeve të pahijshme nga ana e tij dhe bashkëshortes menaxhere, Ëanda Nara. Sulmuesi refuzoi të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama