Rezultate te kerkimit per termin: +Pra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.420Z

“Luaj futboll - pra ekzistoj”

Një ditë vjen një e mail nga Zyra e shtypit e UNMIK, i titulluar “International news clippings” (përmbledhje e lajmeve ndërkombëtare). Zakonisht kjo zyrë qarkullon përmbledhje të tilla dy herë në ditë me përmbledhje të lajmeve rreth Kosovës, të publikuara në mediat ndërkombëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.536Z

Mos fol, bëj teatër. Qaj pra!

Share Nga Erion Braçe   “Mos fol më thanë edhe 8 vjet më parë. “Mos fol se ne do mbajmë zi”! “Mos bej politikë me aksidentin se kështu qe e shkruar nga Zoti, nuk kishte faj kush”! Në këtë vend, faj ka veç Zoti domethënë. “Mos fol se po përfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.855Z

Pra, kjo është tendenca e fundit e pasanikëve arabë? (FOTO)

Tendenca e fundit për pasanikët arabë duket se është ajo e të pozuarit në krah të kafshëve shtëpiake. Shtëpiake? Në fakt nuk janë qen e mace, por kafshë të egra, kryesisht luanë. Fotot janë përhapur në faqen e Instagram, kushtuar fëmijëve të pasanikëve. Fotot më të klikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.974Z

Madonna: Nëse jam e virgjër, hajde bëj diçka pra

Share Ricky Gervais Komediani britanik, Ricky Gervais, që ka prezantuar ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes, ka bërë një seri batutash, më të ndyra se ndonjëherë. Gervais është përzgjedhur për herë të tretë për të drejtuar këtë spektakël madh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.401Z

Gjikopulli: Pra, "gomari im është më i vjetër!”

Pas publikimit në gazetën “standard” të dy fotove ku përkonte ideja e pikturimit të gomarit - njëra që i takonte piktorit Stefan Taçi, ekspozuar në paraqitjen e përvitshme “Nëntori 12” dhe tjetra ishte e piktorit Edmond Gjikopulli, ekspozuar për konkurrim dhe përdorur si imazh i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.479Z

Pa shkak, nuk ka vetëvrasje, pra dhe shkaktari duhet ndëshkuar

Problemi i vetëvrasjeve që po diskutohet është shume i rëndësishëm sadopak që do të influencoje në opinion. Po une desha të ndaloja në dy aspekte: së pari, pergjegjesite e shtetit, që ka krijuar keto rrethana dhe, së dyti, kush duhet t’i kerkoje dhe si llogari atij. E theksoj k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.328Z

Sovraniteti buron nga qytetarët e Kosovës, pra nga ne

Kosovës, së shpallur dhe pranuar ndërkombëtarisht si vend i pavarur dhe sovran, po i rrezikohet edhe territori edhe sovraniteti. 6 pikat e propozuara nga OKB-ja, të modifikuara për Serbinë, dhe të pranuara nga BE-ja, synojnë ta ndajnë Kosovën në dysh: rreth 1/3-tat e territorit u jepet s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama