Rezultate te kerkimit per termin: +Prega

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, merret peng fmija

Lezh (start)- Nj fmij 6-vjear sht marr peng n banesn e tij, n ort e para t mngjesit t sotm n Lezh. M Prega, n klas t par, sht marr peng nga 25-vjeari Gzim Marku. Policia, e cila sht lajmruar pr pengmarrjen ka mbrritur n vendin e ngjarjes, ndrsa ka nisur hetimet pr t gjetur fmijn e marr peng, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.652Z

Dorëzohen vetëm 10 për qind e formularëve

05/03/2005  Indiferencë për legalizimin e shtëpive DURRËS – Numri i formularëve të legalizimit të dorëzuara është shumë i vogël, megjithëse procesi për plotësimin e tyre nga familjet e vendosura në zona informale, ku edhe kanë ndërtuar pa leje banesa, ka një muaj që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.319Z

De Biazi: Nuk është për ta bërë dramë, edhe Italia humbi 3-0 me Spanjën

Nuk kishte udhëtuar në Alikante për të ndjekur ish-skuadrën direkt nga stadiumi, por gjithsesi e kishte gjetur një mënyrë për të vëzhguar kuqezinjtë. Dje Xhani De Biazi u ul para TV-së, bashkë me drejtorin sportiv të Alaveshit, skuadra që drejton prej vetëm dy javësh. Natyrisht, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.731Z

PS, deputetët e përjashtuar jashtë mbledhjes së Grupit

TIRANE-Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste, gjatë seancës së djeshme është ndarë në dy pjesë, ata që janë sërish në listën e kandidatëve për deputetë dhe ata që janë përjashtuar nga listat. Grupi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.486Z

Lirohet agresori Armando Prenga, futen në burg të plagosurit!

Ish-Kryeministri Berisha: Edi Rama falsifikoi ekspertizën e armës për të liruar trafiko-deputetin e tij Pasi liroi deputetin socialist, Armando Prenga, gjykata vendosi të fusë në burg anëtarët e familjes Cali. Nikoll dhe Gjergj Cali, peshkatarë të lagunës së Patokut u lanë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.472Z

HISTORIA/ U ekzekutua në sy të vajzës në Gjermani, ja kush është ish-polici që vrau të riun në Kamëz

Një shqiptar është qëlluar me 5 plumba të hënën më 9 janar në qytetin e Viselhovedes në Gjermani. Ngjarja e rëndë ndodhi në sy të vajzës së tij të mitur, ndërsa 46-vjeçari kishte shkuar për ta marrë në shkollë. Pas 4 ditësh në koma, ai ka ndërruar jetë sot në spital. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.609Z

Rama fton Metën dhe Idrizin në një mbrëmje gala për fundvit. Emrat e të ftuarve dhe të munguarve

Pavarësisht luhatjeve të temperaturave politike brenda koalicionit qeverisës gjatë vitit 2016, kryeministri Edi Rama ka menduar që të organizojë një darkë të posaçme me dy aleatët kryesorë të tij, Ilir Metën dhe Shpëtim Idrizin. Rama ka ftuar aleatët bashkë me deputetët dhe mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama