Rezultate te kerkimit per termin: +Premierlig

Total: 1690
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.875Z

Aguero rekord në Premierligën Angleze!

Sulmuesi i Manchester Cityt, Kun Aguero po e mbanë rekordin e Premierligës Angleze. Sulmuesi argjentinas është golashënuesi më i mirë në histori të Premierligës në bazë të minutave të luajtura për ndeshje. Aguero ka shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.796Z

Rodgers: Jemi favorit në Premierligë!

Brendan Rodgers e sheh Liverpoolin si skuadrën më favorite për të fituar Premierligën Angleze në edicionin që po vije. Rodgers ka thënë se lojtarët e tij janë të dashuruar në skuadër dhe se edicionin e kaluar fati iu mungoi pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.375Z

Isla kalon në premierligë

Tani është gjithçka zyrtare. Mesfushori i Juventusit, Mauricio Isla, do të jetë pjesë e skuadrës angleze Queens Park Rangers, pasi që të dy këto skuadra kanë arritur marrëveshje për huazimin e kilianit në premierligë. Lajmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.343Z

ESPN: 10 golat e Premierligës

Televizioni i famshëm amerikan, ESPN ka shpallur 10 golat më të mira të Premierligës. Golat më të bukura janë zgjedhur në saje të votave të shikuesve. Goli i vitit në Premierligë ishte ai i Sergio Aguros për Manchester Cityn, gol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.913Z

Ja formacioni dhe lojtari i vitit në Premierligë

Ylli i Tottenhamit, Gareth Bale është shpallur lojtari më i mirë i vitit në Premierligë. Ylli uellsian e ka mposhtur në garë të ngushtë Luis Suarezin dhe Robin Van Persien për tu shpallur lojtari i vitit. Jo vetëm kaq, Bale është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.929Z

Aguero e sjell Messin në Premierligë

Bashkëlojtari i Lionel Messit të Argjentina, Sergio Aguero, i ka vënë një mision të vështirë vetës së tij, duke tentuar të bind Lionel Messin për të kaluar në Premierligë. Njëri ndër sulmuesit më të mir&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.306Z

Top maratonistët e Premierligës

Premierliga Angleze është kampionati që lojtarët vrapojnë më shumë në fushë se sa në kampionatet tjera. Lojtari i West Ham, Mark Noble është futbollisti që ka vrapuar më së shumti në këtë edicion të Premi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama